Після двох років з Януковичем і Кучму згадають добрим словом - Рибак

Четвер, 14 жовтня 2004, 19:25
Президента України Леоніда Кучму оцінять уже через два роки президентства Віктора Януковича.

Про це заявив заступник Януковича по Партії регіонів Володимир Рибак на зустрічі з журналістами в Донецьку, повідомляє "Острів".

"Я йому сказав, що, Леонід Данилович, ви ж розумієте, що життя в нас ще не таке, як воно повинне бути. Але належне вам за вашу роботу ще віддадуть, трохи пізніше", - розповів Рибак.

"Ви в 1994 році країну прийняли – ми вже усі забули що в 1994 році ні робочих місць не було, бюджету не було, не було зарплати й у 2004 році ви здаєте вже зовсім іншу країну".

"І через 2-3 року згадають, що при Кучмі це єдина республіка, де кров не пролилася, і повільно, але ситуація покращилася", - додав він.

У той же час Рибак висловив побажання, "щоб 2004 рік був гіршим роком із президентства Януковича. Щоб уже в 2014 році ми забули 2004 рік, це буде вже зовсім інша європейська країна".

"У нас є усе для цього", - відзначив депутат.

"Я думаю, що Віктор Федорович, як державний діяч почав з нуля, тому що йому потрібно було перше організувати – повернути віру людей у державу, владу, тому він почав з того, що потрібно - віддавати борги, віддавати борги за всі уряди, які працювали до нього", - сказав Рибак.

За його словами, Янукович "уже більш мільярда боргів віддав саме за нинішніх кандидатів у президенти. Він сьогодні віддає борги за всі попередні уряди. Це ми повинні чітко знати".

Довірена особа Януковича також пообіцяв, що найближчим часом Янукович розставить акценти зовнішньої інтеграції України.

"Ніхто в чергу сьогодні не збирається ні в яку Європу ставати. Нам треба взяти сьогодні європейські стандарти життя – право на працю, у тому числі право молодої людини на перше робоче місце, право на гідну зарплату і т.д.", - сказав депутат.

За його словами, Україна повинна рухатися в Європу разом з Росією й Бєларуссю.

"Ми вважаємо, що єдиний економічний простір потрібно розвивати, насамперед у рамках Україна - Росія, і в двосторонніх відносинах, і багатосторонніх. І разом з Росією, разом з Бєларуссю рухатися в Європу" – додав депутат.

"Зробимо ми це – ми явочним порядком будемо в Європі", - відзначив Рибак.powered by lun.ua