Російська прокуратура хоче допитати за хабарі родича Тимошенко

П'ятниця, 15 жовтня 2004, 11:38
У так званій "справі Тимошенко" - про давання хабарів посадовим особам Міноборони Росії - може з'явитися новий фігурант - один з родичів колишнього віце-прем'єра України, нині - народного депутата Юлії Тимошенко.

Як повідомили "Інтерфаксу" джерела в правоохоронних органах, у Генеральну прокуратуру України з Москви спрямоване нове клопотання про надання правової допомоги по "справі Тимошенко".

"Доручення пов'язане з необхідністю проведення допиту одного з родичів Тимошенко й можливістю залучення його до кримінальної відповідальності", - сказало одне з джерел агентства.

За його даними, "у ході слідства з'явилися дані про те, що ця людина брала безпосередню участь в організації давання хабара офіцерам Міноборони Росії".

Раніше ГВП РФ висунула обвинувачення колишньому керівникові корпорації "Єдині енергетичні системи України" Тимошенко в організації давання хабарів посадовим особам Міноборони Росії "за завищення вартості матеріальних цінностей, які поставляються в Росію".

Тимошенко оголошена в міжнародний розшук щодо неї обрано запобіжний захід - утримання під вартою.

Сама Тимошенко вважає, що оголошення її в міжнародний розшук є "спланованою акцією", щоб знизити до неї довіру людей на сході України, і немає жодних підстав для її розшуку.

Група депутатів Верховної Ради підписали звертання на ім'я генерального секретаря Міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол Рональда Ноубла з клопотанням не виконувати "незаконну вимогу" військової прокуратури РФ про міжнародний розшук Тимошенко.

Генеральна прокуратура України розцінює як пряме втручання в діяльність правоохоронних органів звертання групи народних депутатів із фракцій "Наша Україна" і БЮТ до генсека Інтерполу з проханням не виконувати рішення Головвійськпрокуратури Росії про затримання Тимошенко.


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування