У "Порі" cобака знайшов вибухівку. Достатню підірвати два суди

Субота, 16 жовтня 2004, 00:30
У офісі опозиційної акції "Пора" на Подолі, можливо, виявили вибухівку. Про це було повідомлено у нічному ефірі "5 каналу".

Представник МВС Вячеслав Ворейба сказав журналістам, що підозрілий пакунок виявив "собака, натренований на знаходження вибухівок".

Водночас присутній на місці подій "нашоукраїнець" Тарас Стецьків сказав, що пересувався з правоохоронцями по всьому приміщенню і жодної вибухівки виявлено не було.

Її знайшли тільки після того, як усіх людей було виведено із приміщення.

Як повідомляє сайт "Гаряча лінія", в офісі "Пора" було знайдено "вибухівку, еквівалентну двом таким зарядам, які було підірвано в Дарницькому суді – вага вибухівки 2,4 кг".

"Активісти "Пори" вважають, що справжньою причиною обшуку є агітаційна продукція, спрямована проти кандидата в президенти Януковича", - ідеться у повідомленні.

На місці події під офісом "Пори" побував мер Києва Олександр Омельченко. Він сказав, що "наглядна агітація, що знайдена в "Порі", навіть страшніша за ту вибухівку, що тут знайдено".

Читайте також:

"БЕРКУТ" ВЗЯВ ШТУРМОМ "ПОРУ". СДПУ(О)ШНИКИ – ГАЗЕТУ "ВВ"Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.