Міліція пішла з ПОРИ ні з чим. Зорю, який відпустив "терористів", звільнено

Неділя, 17 жовтня 2004, 19:16
Міліція та УБОЗ під тиском громадськості не змогли провести обшук у львівському офісі руху ПОРА і змушені були піти ні з чим.

Як повідомляє сайт ПОРИ, міліціонери "не мали жодних правових підстав для своїх дій", і відтак "їм не вдалося ні вилучити комп"ютери, ні опечатати приміщення".

"Дії кривоохоронців будуть оскаржені в суді", - попереджає ПОРА.

Крім того, СБУ після допиту відпустила затриманих активістів ПОРИ студентів Києво-Могилянської академії Яценка та Ящука.

Вони були допитані в СБУ як свідки у кримінальній справі, порушеній проти ПОРИ.

Нагадаємо, що 16 жовтня в офісі ПОРИ у Києві міліцією було виявлено вибухові пристрої. ПОРА заявляє, що їх було підкинуто самою міліцією.

Як зазначає ПОРА, станом на вечір неділі за гратами знаходиться лише Ярослав Годунок, директор фірми, яка орендувала приміщення, де знаходився офіс ПОРИ. Його іще не допитували у СБУ і він поки що проходить як підозрюваний у створенні терористичної організації.

"Активіста було запрошено у якості свідка по так званій справі "вибухівки" в офісі ПОРИ до Подільського райвідділу міліції 16 жовтня близько 20.00. Місце його знаходження на цей момент невідоме", – повідомив депутат Євген Жовтяк.

Зі слів Жовтяка "правоохоронці вже встигли обшукати квартиру батьків Ярослава". Годунок є однопартійцем Жовтяка по Українській народній партії.

Між тим з роботи було звільнено тимчасово виконуючого обов’язки начальника відділу карного розшуку Подільського райвідділу міліції Олександра Зорю "за те, що він відпустив активістів кампанії ПОРА, які в ніч з 15 на 16 жовтня прийшли давати свідчення про те, що дійсно відбувалося в громадській приймальні ПОРИ".

"Олександр Зоря постраждав через те, що не відчув нюхом політичне замовлення на "створення терористичної організації", - зазначає ПОРА.

Читайте також:

МІЛІЦІЯ НАГРЯНУЛА З ОБШУКАМИ ДО МОГИЛЯНКИ. ПОМСТА ЗА ЮЩЕНКА?

СБУ РОЗПОЧАЛА АРЕШТИ АКТИВІСТІВ ПОРИ

ГЕНПРОКУРАТУРА ПРИШИЛА "ПОРІ" СТАТТЮ ТЕРОРИЗМ

Міліція знайшла в "Пори" тротилові шашки, детонатори, цвяхи і Януковича
powered by lun.ua