"Нафталіновий" Мельниченко не шкодить "потужним" нервам Януковича

Середа, 20 жовтня 2004, 11:42
Довірена особа кандидата в президенти Януковича Степан Гавриш вважає нові заяви майора Мельниченка провокацією.

Так він прокоментував оприлюднення у вівторок Мельниченком нових записів в кабінеті Кучми про антизаконну діяльність Януковича, передає радіо "Свобода".

"Заява і поява Єльяшкевича з Мельниченком у Варшаві є досить передбачуваним актом і очікуваною подією, оскільки пошуки нових інструментів боротьби проти Януковича заставляють праворадикальну опозицію користуватися будь-якими послугами", - сказав Гавриш.

"В даному випадку з нафталінового ящика були дістані дві фігури, які завжди вміли формувати і фабрикувати провокації".

"Тому при всіх обставинах, які відбулися в Варшаві, це є класична провокація, яку нічим не можна доказати, окрім втраченої совісті тих, хто це робить", - заявив Гавриш.

Він також додав, що на його думку, подібні заяви вже ніяк не вплинуть на виборчий процес.

"Всі гадості, які можна було сказати, сказані. Добавити до них ще чорної фарби можна, але виборці, практично, вже серйозно визначились, віддавши належне Януковичу, як людині з міцною господарською жилою та твердою, потужною нервовою системою, яка не реагує на це, і продовжує працювати", - сказав Гавриш.

"Тому такі некмітливі і грубопровокаційні спроби сьогодні зіштовхнути Януковича і його електорат з комуністичним виглядають, пробачте мені, тупою спробою запалити багаття під старим оберемком дров, який не горить", - Гавриш.

Він також заявив, що мета для нього зрозуміла. На його думку - це "ще раз посилити конфліктність в громадянському українському суспільстві для людей, які в ньому не живуть, і жити не хочуть, хоча про це говорять".

Як відомо, у вівторок Мельниченко оприлюднив нові записи, де Янукович обговорює з Кучмою підкуп депутатів, репресії проти непідконтрольних ЗМІ – внаслідок чого їх треба "по стіні розмазати".

Наступна прес-конференція Мельниченка буде присвячена розповіді про діяльність Віктора Медведчука та Григорія Суркіса.

Коли і де вона відбудеться, Мельниченко не повідомив.