Депутату, який заявив, що Ющенка отруїли, загрожує небезпека

П'ятниця, 22 жовтня 2004, 19:13
Штаб Віктора Ющенка заявляє про загрозу для життя депутата, голови комітету з охорони материнства й дитинства Миколи Поліщука.

Як повідомляє прес-служба штабу Ющенка, у п'ятницю близько 12:00 у приймальню Поліщука зателефонував невідомий і попередив секретаря, що життю депутата загрожує небезпека.

Сам Поліщук пов'язує виникнення загрози його життю з подіями навколо Ющенка і своєю принциповою позицією в Раді.

Він підкреслює, що багато фахівців, які підозрюють отруєння Ющенко, відмовчуються.

"Утім, дуже багато даних свідчать, що були застосовані отруйні речовини хімічної й бактеріологічної дії. Ця принципова позиція і могла викликати загрозу моєму життю", - сказав Поліщук.

Як повідомлялося, у п'ятницю судово-медична експертиза установила, що причиною хвороби Ющенка була прихована, герпетична вірусна інфекція.

Коментуючи такий висновок Генпрокуратури, Поліщук його "однобоким, неповним і таким, що висвітлює тільки ту сторону в якій зацікавлена ця установа".

Поліщук наголошує, що "заяви Генпрокуратури, що захворювання Ющенка було викликано латентною вірусною інфекцією абсолютно не відповідає дійсності".

"Адже лікарі та експерти, які робили аналіз наявної в них документації, по-перше, не бачили хворого, а по-друге, оцінювали тільки частину аналізів, тобто вони не володіють повною картиною справи".

"Четверо лікарів, які входили до складу слідчої комісії з розслідування обставин отруєння Ющенка – член кореспондент АН, професор Лобода, доктора наук Шевчук та Сятиня і я, як член-кореспондент Академії медичних наук України та член Європейської академії по нейронауках поставили 13 запитань перед закордонними експертами та експертами судово-медичної експертизи".

"Я переконаний, що лише після того, як будуть дані відповіді на всі ці запитання, можна буде робити фахові висновки відносно факту отруєння Віктора Ющенка. Тобто, до тих пір, будь-які твердження та заяви не мають під собою сили і є звичайною балаканиною".

"Слід зазначити, що симптоматика, яку мали можливість спостерігати лікарі не була властива вірусним захворюванням", - підкреслив Поліщук.

"Я, як лікар, який спостерігав за захворюванням Віктора Ющенка можу стверджувати, що перебіг його захворювання був характерним для комбінації дії бактеріального яду", - додав Поліщук.

"Треба мати на увазі, що хімічні яди через 3-5 діб віднайти практично неможливо", - зауважив народний депутат.

Українські новини, Українська правда

Читайте також:

Все про отруєння Ющенка

Ющенко просить Васильєва не робити гарнір з його діагнозу

ГЕНПРОКУРАТУРА: ХВОРОБА ЮЩЕНКА – НАСЛІДОК
ГЕРПЕСА

powered by lun.ua