Мороз: Бакай друкує фальшиві бюлетені. Ющенко попереджає про казарми

П'ятниця, 22 жовтня 2004, 20:37
Виборчий штаб Олександра Мороза заявляє про фальсифікацію виборчих бюлетенів.

В п'ятницю штаб Мороза отримав інформацію про те, що у видавництві "Преса України" виготовлені бюлетені з номерами (у подвійній кількості на відповідні виборчі дільниці) для заміни тих, що мають бути вкинуті у скриньки виборцями.

Як відомо, "Преса України" підпорядкована Державному управлінню справами, очолюваному Ігорем Бакаєм.

Керівник штабу Мороза Йосип Вінський простить прокуратуру у 10 денний термін перевірити цю інформацію і у випадку їх, підтвердження порушити кримінальну справу, а винних осіб притягнути до відповідальності, повідомляє прес-служба СПУ.

Водночас Віктор Ющенко у Дніпропетровську закликав виборців активно й законно відстоювати свої права.

"Я закликаю кожного - ви повинні 31 жовтня і знайти своє місце, якщо не біля ЦВК, то на Хрещатику, Європейській площі або на виборчій дільниці. Бо мова йде про вас, про долю української нації", - сказав Ющенко, коментуючи звернення мера Києва Олександра Омельченка до судів обмежити місця й кількість людей, які можуть взяти участь у масових акціях.

Ющенко також наголосив на численних правопорушеннях при складанні списків виборців, зокрема, на незаконному збільшенні цих списків за рахунок "неіснуючих" людей.

"Копніть на будь-якій виборчій дільниці - і знайдете два-три багатоповерхових будинки, які записані одночасно у дві дільниці".

Кандидат у президенти нагадав також про термінове створення 460 виборчих дільниць у Росії. Він переконаний, що це ще один спосіб фальсифікації виборів.

"Хто буде займатися у Ханти-Мансійську проблемами трьох тисяч голосів, законність яких під сумнівом?", - запитав він.

Ющенко повідомив, що сьогодні у Верховній Раді було роздано адреси дислокації військових, "яких кілька останніх днів активно збирають під Києвом".

"Це не плід вигадки людей, які "сидять" в Інтернеті. Ці адреси отримані від генералів", - зазначив він.

"Міліція сьогодні займає всі літні казарми навколо Києва, а нам розказує про танк Т-34, на якому провезуть прапор. І прикривають все це воїнами-визволителями. Це нещира політика", - сказав Ющенко, повідомляє його сайт

Читайте також:

Зрив виборів – про що дізналася "Наша Україна"
powered by lun.ua