Кучма обвинуватив Верховну Раду в адмінресурсі

Субота, 23 жовтня 2004, 15:47
Президент України Леонід Кучма вважає, що парламент втручається у виборчий процес.

"Верховна Рада сьогодні політичний орган, тому кожний робить політику, як він її бачить", - сказав Кучма в інтерв'ю журналістам, коментуючи ситуацію, що склалася в українському парламенті.

Президент підкреслив, що сьогодні всі забувають, що Верховна Рада є однією з галузей влади в Україні.

"І коли сьогодні скрізь розмови, особливо опозиція і захід говорять про адміністративне втручання, так скажіть, будь ласка, це не втручання у виборчий процес з боку однієї з галузей влади? Втручання", - сказав Кучма.

Разом з тим президент підкреслив, що на сьогоднішній день є тисячі законів, які потрібно приймати, "але вони не популярні для депутатів і вони їх відкидають, навіть не розглядають".

У той же час, за словами Кучми, депутати приймають такі закони, що навіть не відомо як виконувати в наступному році, оскільки ніхто не враховує показників бюджету наступного року.

"Такими ми є, нас іншими не зробиш", - сказав Кучма. "Давайте почекаємо кілька виборчих кампаній, може, ми змінимося, може, у нас додасться розуму, і ми будемо думати дійсно про Україну єдину", - додав президент.

Кучма підкреслив, що головним для нього сьогодні є не розділити Україну.

"А ви ж бачите, що сьогодні за великим рахунком ми вже її розділили. Хто за це має відповідати? Тому що це веде до розколу і суспільства, і держави", - підкреслив він, додавши, що не сприймає таку політику і не розуміє таких політиків.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua