Янукович піде в церкву. А ніч виборів проведе не один

Неділя, 24 жовтня 2004, 17:58
Кандидат у президенти України Віктор Янукович має намір у день перед виборами, 30 жовтня відвідати церкву, а також зустрітися з людьми, а ніч після виборів провести з родиною.

"Я обов'язково 30-го піду в церкву, обов'язково буду зустрічатися з людьми - я звичайна людина", - сказав він, відповідаючи на питання журналістів у неділю в селі Молниця Герцаєвського району Чернівецької області після відвідання місцевого дитячого будинку.

При цьому Янукович додав, що ніч із 31 жовтня на 1 листопада проведе з родиною.

Відповідаючи на запитання, як він оцінює свої шанси на перемогу в президентських виборах, Янукович відзначив, що "як люди вирішать - так і буде, я завжди ставився з повагою до таких рішень", додавши, що "люди голосують розумом і серцем".

Кандидат також сказав, що "усе, що ми (уряд) зробили останнім часом - це не мої особисті досягнення, це досягнення всіх працюючих громадян України".

Янукович також спрогнозував поступове об'єднання православних церков в Україні.

"Об'єднання православної церкви в нашій державі буде відбуватися поступово - я в цьому впевнений", - сказав він, додавши, що цей процес повинен бути природним, "і як бог дасть, так і буде".

Як відомо, в Україні діє три православних церкви - Українська православна церква Московського патріархату, УПЦ Київського патріархату й Українська автокефальна православна церква.

***

Янукович також заявив, що вважає несвоєчасним ухвалення судового рішення по "5 каналу", відзначаючи, що має прийматися після виборів.

При цьому прем'єр додав, що виступає проти тиску на незалежні ЗМІ. "Я проти того, щоб у такі складні політичні часи для нашої держави був тиск на незалежну пресу, на незалежні ЗМІ. І якщо, наприклад, там є питання (по "5 каналу") , то, на мій погляд, суд повинен відкласти його й вирішувати після виборів", - сказав він.

Прем'єр знову відзначив, що не має можливості впливати на судову владу, і це його особиста позиція.

Інтерфакс-Україна
powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!