ВОЛКОВУ ДАЮТЬ ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВСЕ ПРО НЬОГО ЗНАЮТЬ

Неділя, 24 жовтня 2004, 21:47
У неділю в Києві міліція намагалася затримати машину депутата Олександра Волкова.

Як повідомив "Українській правді" сам Волков, в неділю він прямував додому в супроводі машини охорони.

На розі вулиць Саксаганського і Комінтерну дорогу йому перекрили дві міліцейські машини з мигалками. Машини міліції блокували рух, вставши поперек дороги, затиснувши між собою автомобіль депутата і його охорони.

Спочатку міліціонери підійшли до Волкова, однак після того, як він пред'явив своє депутатське посвідчення, міліціонери переключилися на машину охорони.

Співробітники "Титану", які охороняли депутата, були у формі і мали при собі посвідчення. Однак міліціонери спробували відтіснити "Титан" від депутата, посилаючись на те, що нібито машина охорони знаходиться в розшуку.

За словами Волкова, через деякий час до місця інциденту під'їхав заступник начальника департаменту МВС. Побачивши його, міліціонери, які намагалися затримати депутата, сховалися.

Високий міліцейський чиновник вибачився перед Волковим за непорозуміння, нібито міліціонери "не розібралися".

"Я розцінюю це як погрозу. В Інтернеті вже з'явилися фотографії моєї машини, коли я їхав з Борисполя. Вона відома всій Україні".

"Стежити за мною нема чого. Вони мені просто говорять – через твою позицію ми стежимо, ми знаємо, з ким ти зустрічаєшся. Це просто ще один момент погрози", заявив Волков, коментуючи інцидент.

Наприкінці минулого тижня Волков направив депутатський запит до керівників силових відомств України, де заявив про стеження за ним.

Українська правда

Читайте також:

Волков скаржиться, що за ним теж стежатьpowered by lun.ua