Ющенко попередив Путіна про провокації

Середа, 27 жовтня 2004, 10:39
Віктор Ющенко звернувся з відкритим листом до президента Росії Володимира Путіна, у якому попередив про можливі провокації проти нього.

"За декілька днів до Вашого візиту у ЗМІ з`явилися повідомлення про провокації, що плануються проти Вас в Україні", - говориться в листі Ющенка , повідомляє прес-служба його штабу.

"За наявною у нас інформацією, саме владна команда хоче перетворити Ваш візит на брудне і небезпечне шоу та перекласти всю відповідальність за власні провокаційні дії на опозицію", - зазначив лідер "Сили народу".

Ющенко попередив, що "будь-які провокації не матимуть жодного відношення до коаліції "Сила народу", а всі причетні до них повинні понести відповідальність".

Він також наголосив, що "Сила народу" виступає "за взаємовигідні, дружні та стабільні відносини з Росією" та вітає контакти на найвищому рівні між країнами для вирішення проблем громадян, підвищення економічного потенціалу країн.

Водночас, Ющенко наголосив, що візит Путіна до Києва, попри те, що він є офіційним, неодмінно буде розглядатися в контексті президентської виборчої кампанії в Україні.

"Я впевнений, Ви добре розумієте – Вас будуть намагатися використати для впливу на результати виборів в Україні. Вважаємо важливим, щоб українське виборче законодавство не було порушене", - наголосив Ющенко.

Він вказав, що "правлячий режим прагне зберегти свою владу за будь-яку ціну, намагається втягти Росію у вирішення своїх особистих проблем".

"Кандидату від влади не вистачає власного авторитету для чесної перемоги на виборах, тому дефіцит суспільної підтримки чинна влада намагається компенсувати Вашою підтримкою, спекулюючи на добрих почуттях, що українці традиційно мають до Росії і росіян", - зазначив Ющенко.

Він висловив сподівання, що під час візиту Путін неупереджено ознайомиться з позицією усіх учасників виборчого процесу і зробить акцент "на важливості забезпечення чесних і справедливих виборів".


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.