Янукович працюватиме лише з Морозом і Симоненком, а Ющенко - злодій

Середа, 27 жовтня 2004, 13:36
Кандидат у президенти Віктор Янукович готовий вислуховувати критику своєї діяльності лише від представників Компартії та Соцпартії, а не правої опозиції.

Про це йдеться в його агітаційній листівці "наше ставлення" до опозиції, яка останніми днями поширюється в Києві.

"Янукович готовий вислуховувати критику представників Комуністичної і Соціалістичної партій, оскільки вона вказує на реальні соціальні проблеми, які ще не розв'язані його урядом", - говориться в агітці.

"Це справжня опозиція, яка опікується поліпшенням добробуту людей і вказує на поки що недопрацьовані завдання, які стоять перед урядом. Янукович визнає цю опозицію і буде й надалі проводити економічну і соціальну політику, враховуючи її поради і конструктивну критику", - зазначено в буклеті.

Водночас, наголошується в ній, "Янукович не буде слухати колишніх урядовців, які були з ганьбою звільнені з роботи і нині прагнуть реваншу, продаючи державні інтереси іноземним розвідкам і ведучи Україну до руїни".

Янукович наголосив, що "говорячи про владу злодіїв і шахраїв, такі люди говорять виключно про себе. "Завдяки використанню антидержавних гасел, вони намагаються розколоти країну навпіл і завтра будуть шматувати її руками", - зазначив він у агітці.

В агітці не названо конкретних імен, але в президентській кампанії беруть участь два екс-прем'єри – Кінах і Ющенко – які були звільнені зі своїх посад. Вони постійно критикують економічні дії уряду Януковича.

Подібні думки Янукович висловив у понеділок, виступаючи перед людьми в Житомирi.

"Тi, хто каже, що ми вас у чомусь обдуримо, вони не мене не поважають, вони не поважають вас. Вони знущаються над вашою бiднiстю, знущаються над тим, що ви незалежнi люди", – сказав Янукович.

"Вони всi роки незалежностi вас знищували, це вони вас зробили жебраками i нiчого, крiм обiцянок, не зробили, а зараз хочуть дестабiлiзувати ситуацiю в країнi", – зазначив прем'єр, повідомляє сайт його штабу.

"Українська правда"powered by lun.ua