Волков не домовиться з Медведчуком, Пінчук став інший, а Ахметов - кращий

Середа, 27 жовтня 2004, 19:37
Народний депутат Олександр Волков заявляє, що не належить ні до штабу Ющенка, ні до Януковича.

Про це він заявив під час чату на сайті proua.com.

Він також сказав, що не знає, хто фінансує кампанії головних кандидатів.

На питання про те, чи є він компаньйоном Юлії Тимошенко, Волков сказав, що ні, відзначивши, для нього це "було б честю".

"Просто я поважаю цю жінку, політика за її громадську позицію, за її мужність, з якою вона переборює всі тяготи політичного життя, які звалилися на ці тендітні плечі", - додав він.

Він також сказав, що дуже добре знає команду Ющенка. "З Романом Безсмертним відносини дуже добрі. Коли я був "директором парламенту" він був представником президента у Верховній Раді. Ми розуміли один одного з півслова", - розповів Волков.

Він також відзначив, що останнім часом десь із вересня, коли штаб Ющенка очолив Олександр Зінченко, Юлія Тимошенко й Олександр Турчинов "справи там пішли вгору".

На питання, з ким особисто Волкову легше домовиться з олігархів - Медведчуком, Ахметовим, Пінчуком, депутат сказав, що з Аметовим.

"З Ахметовим у мене дуже дружні відносини. Я дуже поважаю його за його не по роках мудрість, толерантність і властивий йому прагматизм. Я вважаю, що за такими людьми майбутнє", - сказав він.

За словами Волкова, єдина умова, щоб "він і далі ніколи ні за яких умов не втручався в політичні процеси. Він чудово розбирається в бізнесі, і в цій області я вважаю, що в нього немає рівних у нас у країні".

Що стосується Пінчука, то за словами Волкова він змінився після того, як став зятем президента.

"Знаю Віктора добре, але він зараз інший. Раніше він був депутатом Верховної Ради, бізнесменом. Віктор Михайлович зараз по іншому, як зять президента" його не називають. Тому поговорити з бізнесменом набагато простіше", - сказав він.

"У питанні домовленості з Медведчуком давайте ми взагалі не будемо цього чіпати. Є таке російське прислів'я: "Цього не може бути, тому що не може бути ніколи", - сказав Волков.

Волков також пояснив свій конфлікт із Медведчуком. "Йому потрібна нероздільна влада над цією шляхетною людиною. А Волков незважаючи ні на що міг і по Медведчуку таке видати конкретно правду. А от цього Медведчуку не треба", - сказав депутат.

На питання чому Волков втратив свій статус "директора парламенту", він відзначив, що він тепер працює народним депутатом, а не помічником президента.

"Депутати вирішили що я не зможу захищати від сваволі податкової адміністрації, міліції їх так, як я це робив раніше", - сказав депутат.

"Як правило це може гарантувати людина, що перебуває в реальній владі. Наприклад Віктор Федорович, Віктор Володимирович і ті хто до них приєдналися", - додав Волков.

Українська правда


Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.