Студентам підкинули вибухівку у Львові. Вони будують барикади

Четвер, 28 жовтня 2004, 13:57
В четвер зранку у Львові розпочалася безстрокова акція студентського протесту проти підкидання вибухівки у офіс Студентського Братства "Львівської Політехніки" і проти побиття 3 активістів, що були учасниками студентського страйку.

"Барикада ― це наш удар у відповідь!", - зазначено у повідомленні, переданому ГК "Спротив", передає Інститут масової інформації.

Також представники організацій стверджують, що ще перед виявленням вибухівки в офісі Братства отримали повідомлення з конфіденційного джерела про такі можливі дії.

Від цих же конфіденційних джерел студенти дізнались про те, що підкинути вибухівку в офіс "Пори" мають ще й в четвер, а у Політехнічному університеті мають знайти фальшиві купюри. Студенти також стверджують, що у Львові діє не львівська міліція, а спеціально завезені працівники.

Ініціаторами акції виступили об’єднання Студентського братства Львівської Політехніки, кампанії "Пора", руху "Чиста Україна" та руху "Спротив". Станом на 12:00 біля пам’ятника Франку зібралося близько 300 мітингуючих.

Як раніше повідомляв "5 канал", в середу 27 жовтня у приміщення Студентського братства Нацуніверситету "Львівська політехніка" було підкинуто гранату.

За годину до приміщення братства приїхали працівники МВС та СБУ, обшукали приміщення, але нічого не знайшли. Склали акт про відсутність в приміщенні вибухових пристроїв та інших боєприпасів.

Після того, як місце події залишила преса, більшість студентів та силовиків, близько десятка працівників міліції через деякий час повернулися і попросили студентів дозволити ретельніше обшукати приміщення. Під диваном раптом "знайшовся" поліетиленовий пакет з 3 гранатами.

***

В той же час Військова кафедра Дніпропетровського нацуніверситету склала списки з 400 студентів, яких планують везти на 3 дні (включаючи 31 жовтня) до Тернополя.

Про це посилаючись на достовірні джерела, повідомив редактор дніпропетровського випуску газети "Комсомольская правда в Украине" Борис Брамінський, передає ІМІ.

За його словами, списків студентів не бачили ані ректор, ані декани факультетів ВНЗ. Ці списки направляють у "штаб єдиного кандидата".

Крім того, повідомляє редактор, за інформацією, отриманою від місцевих медиків, перед ними поставлено завдання відправити до Тернополя 4 автомобілі швидкої допомоги "Мерседес". При цьому у двох машинах мають бути 2 повні бригади хірургів, у третій повинна їхати до Тернополя бригада травматологів.powered by lun.ua