ЮЩЕНКІВЦІ НЕ ЙДУТЬ У НІЧ ВИБОРІВ ПІД ЦВК

П'ятниця, 29 жовтня 2004, 15:10
Штаб Віктора Ющенка не проводитиме мітинг у ніч виборів під ЦВК і закликає своїх прибічників не приходити туди, щоб уникнути провокацій з боку влади.

Як зазначив довірена особа Ющенка, Микола Томенко, влада вирішила зібрати біля Центральної виборчої комісії вночі 31 жовтня криміналітет.

З іншого боку, за його словами, це дозволить громадянам України спокійно проголосувати на своїх виборчих дільницях.

Томенко натомість закликав всіх прихильників Ющенка проголосувати на своїй виборчій дільниці та не допустити там фальсифікації.

"Ми звертаємось до всіх громадян України забезпечити громадський контроль за виборами за місцем безпосереднього голосування, тому що гра з відкріпними талонами, так звана "карусель", та інші спроби фальсифікувати результати голосування – це одна з найбільших небезпек, які готуються владою", - зазначив він.

Томенко також закликав громадян до своїх дільниць, де вони голосують, та простежити, щоб підписані та завірені печаткою протоколи з результатами виборів були передані членами комісій до ЦВК, а також дочекатися оголошених ющенківцями під час паралельного підрахунку голосів результатів.

Він відзначив, що їх прихильники будуть на всіх виборчих дільницях країни, а це більше 30 тисяч комісій по всій Україні.

Тим часом прихильники Януковича масово з'їжджаються в Київ "для захисту" ЦВК від прихильників Ющенка.

Читайте також:

Три тисячі запорожців їдуть до Києва, щоб захищати ЦВК від опозиції