ЛИТВИН ПРОСИТЬ НЕ ПОЧИНАТИ РЕВОЛЮЦІЮ

П'ятниця, 29 жовтня 2004, 19:58
Голова Верховної Ради Володимир Литвин звернувся до кандидатів в президенти з закликом "не розбурхувати людей".

"Дійте виважено й обачно, утримуйтесь самі і застерігайте інших від кроків, які розбурхували б людей", - йдеться у заяві Литвина, переданій прес-службою Верховної Ради.

"Демократія і громадянське суспільство не вибудовуються на вулицях. Нікому з вас не потрібна перемога, здобута будь-якими засобами", - сказав він.

"Україні потрібен президент, якого б поважав народ і визнавала світова спільнота", - заявив Литвин.

"Ставка на цих виборах дуже висока. Але результат, забезпечений несумісними з демократією методами і оплачений неприпустимо дорогою для суспільства ціною, ніколи не буде легітимним", - зауважив Литвин.

"Вважаю неприйнятним для такої держави, як Україна, створення щонайменших приводів для сплесків пристрастей, поширення тверджень про різного роду силові сценарії - аж до зриву виборів і протистоянь та зіткнень".

"Усе це набуло концентрованої форми і загрожує накопиченням небезпечної критичної маси", - йдеться у документі.

Спікер також закликав виборчі комісії усіх рівнів "відпрацювати в ці вкрай непрості дні в суворій відповідності до закону, не піддаючись стороннім впливам та спробам тиску".

"Від вас вирішальною мірою залежатимуть оцінка виборів та визнання їх результатів", - додав він.

Спікер звернувся до працівників правоохоронних органів із закликом дотримуватись закону.

"Ваш службовий обов’язок – скрізь і завжди бути виключно на боці закону. Тільки так ви зможете забезпечити правопорядок у день виборів та після нього", - зазначив він.

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування