На Дніпропетровщині ламаються урни, в Одесі у студентів "масовий" курячий грип

Неділя, 31 жовтня 2004, 19:35
Голова дніпропетровської обласної організації Комітету виборців України Олександр Сидоренко заявив про можливість визнання виборів недійсними на деяких дільницях області через погану якість урн.

"Під морем бюлетенів вони розсипаються. Ні про яке пломбування урн ми говорити не маємо права і на цих дільницях вибори можуть бути визнані недійсними", - сказав він, повідомляють "Українські новини".

Сидоренко повідомив, що інформація про такі випадки надійшла з боку представників виборчих дільниць територіальних виборчих округів №27 (Дніпропетровськ) і №31 (Кривій Ріг, Дніпропетровська область).

Представник обласної організації КВУ Олексій Безуглий повідомив, що такі випадки встановлені і в 33-му територіальному виборчому окрузі (Кривій Ріг).

"Близько 40% урн 33-го округу можна віднести до таких, що розвалилися", - сказав він.

У Дніпропетровській області працює 17 виборчих округів, 1744 виборчі дільниці.

З самого ранку на адресу Закарпатського регіонального штабу Віктора Ющенка в Закарпатській області почали надходити телеграми від міських та селищних голів районних центрів, в яких вони повідомляють про заборону проведення в їхніх містах та селищах мітингів, повідомляє прес-служба штабу.

Голова Одеського регіонального штабу Віктора Ющенка Володимир Курінний повідомив, що в Одесі "відловлено" кілька автобусів із "туристами", які намагалися проголосувати з відкріпними посвідченнями кілька разів.

В одному з таких автобусів, затриманих на дільниці в 56-му окрузі, затримано 16 студентів. А в Одеській міській лікарні № 1 за один день кількість хворих зросла від 200 до... 500! За попередніми даними, це були знову студенти, яких на один день терміново госпіталізували.

Головний лікар довго відмовлявся дати можливість членам штабу зустрітися із "хворими", посилаючись на те, що в них курячий грип, а коли ті таки наполягли на своєму, виявилося, що 300 пацієнтів уже... виписалося.

Голова Вінницького районного виборчого штабу Януковича Ігор Кревський розпорядився, щоб бюлетені та протоколи голосування з виборчої дільниці №23 виборчого округу №12 одразу після підрахунку везли не до територіальної виборчої дільниці, а до приміщення районної державної адміністрації.

Як передає кореспондент УНІАН, про дане порушення законодавства до заступника прокурора Вінницької області Острикова надійшла заява від офіційного спостерігача кандидата Ющенка юриста та адвоката Валерія Палія

Члени комісії зафіксували та підтвердили цей факт. Прокуратурою області ведеться розслідування.powered by lun.ua