ПУТІН ЗНОВУ ЇДЕ ДО ЯНУКОВИЧА. З НАГОДИ ДНЯ ТЕРПИМОСТІ?

Четвер, 11 листопада 2004, 09:32
У п'ятницю, за дев'ять днів до другого туру виборів, у Крим прилітає президент Росії Володимир Путін, де він зустрінеться з українським керівництвом.

Про це пише російська газета «Коммерсантъ». Підтвердила цю інформацію міністр ради міністрів Автономної республіки Крим Ольга Удовина.

«Однак, з чим зв'язаний цей візит, ні українська, ні кримська влада не повідомляють. В уряді Криму припускають, що зв'язок цього вояжу з українськими виборами прямий», - повідомляє «Коммерсантъ».

Як зазначила консультант прес-служби уряду Криму Олена Гуляєва, навряд чи цей візит пов'язаний з якимсь святом або урочистістю.

"У нас нещодавно був День української писемності, а найближчі свята будуть 16 листопада – це День працівників зв'язку і День терпимості, 17-го – День студента",– сказали Гуляєва.

Як припускають джерела «Коммерсантъ» в адміністрації українського президента, Путін прибуде в Керч. Зустріне його президент України Леонід Кучма. Найпевніше, туди ж прибуде і прем'єр Янукович.

28 жовтня, за три дні до першого туру голосування, Володимир Путін уже відвідував Україну. Під час того візиту Путін виступив на трьох національних телеканалах і сказав багато гарного про уряд Віктора Януковича, що багатьма було сприйнято як передвиборча агітація.

P.S. За інформацією «Української правди», формально візит Путіна в Крим пов'язаний з тим, що він хоче провідати бесланских дітей, які відпочивають у «Артеці».
powered by lun.ua