Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко хоче запитати у Януковича про його судимості

Четвер, 11 листопада 2004, 13:03
Ющенко готовий до дебатів з Януковичем і заявляє, що в нього багато питань до свого опонента.

"Я хотів би поставити не одне запитання прем'єр-міністру", - зауважив Віктор Ющенко, коментуючи запитання журналістів про теледебати між кандидатами у президенти.

Насамперед, Ющенка цікавлять "світогляд і мораль прем'єр-міністра" та його погляди на "економічну, платіжну, торгівельну і податкову політику". Кандидат у президенти хотів би дізнатись, як Янукович збирається реалізовувати і втілювати свої погляди в життя.

Також Ющенка турбує питання, чи "не є проблемою для українців окремі епізоди з біографії людини, що претендує на найвищу державну посаду", повідомляє персональний сайт Ющенка.

Дебати між двома претедентами відбудуться 15 листопада на Першому національному.

В суботу Ющенко розпочинає другий агітаційний тур. 13 листопада він зустрінеться з виборцями Харкова, а в неділю відвідає Херсон.

Між тим, як повідомляє Громадське радіо, штабу Віктора Ющенка не дали дозволу на проведення акції його лідера на двох центральних площах Харкова – площі Свободи та майдані Конституції.

На площі Свободи зараз триває ярмарок, а на майдані Конституції у суботу відкриється аграрна виставка. Втім, харківська мерія запропонувала штабу Ющенка провести акцію на площі Рози Люксембург.

Ця площа знаходиться недалеко від центру Харкова, однак дуже маленька. І тому у регіональному штабі Ющенка побоюються, що не всі бажаючі зможуть прийти на акцію.

Читайте також:

Подивитися на живих Ющенка і Януковича прийдуть 500 осіб

ЯНУКОВИЧА УМОВИЛИ ВИЙТИ НА ДЕБАТИ ЛИСТИ ТРУДЯЩИХ. Тепер він гратиме на своєму полі

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування