Сорос гроші на поразку Януковича не давав

П'ятниця, 12 листопада 2004, 10:58
Керівництво фонду "Відродження" спростовує твердження радника прем’єра Віктора Януковича Едуарда Прутника про фінансування Джорджем Соросом кампанії, спрямованої на поразку Януковича у президентських перегонах.

Таку заяву підписав голова правління фонду "Відродження" Григорій Немиря і виконавчий директор МФВ Євген Бистрицький.

У заяві сказано, що цього року фонд зосередив частину своєї діяльності на сприянні проведення справедливих і вільних виборів, не надаючи підтримки жодному з кандидатів, оскільки фонд, насамперед, підтримує громадські організації та їх коаліції.

Діяльність таких організацій спрямована на просвіту й активізацію виборців, моніторинг порушення прав виборців і виборчого законодавства, висвітлення виборчої кампанії у ЗМІ, проведення екзит-полу та теледебатів кандидатів.

Вичерпну інформація про передвиборчі проекти фонду було надіслано і передано безпосередньо у штаби кандидатів 12 жовтня 2004 року. Крім того, ці матеріали є у відкритому доступі на веб-сайті "Відродження" www.irf.kiev.ua, повідомляється у заяві.

Ототожнення сприяння, що надає "Відродження" для забезпечення справедливих та вільних виборів, з підтримкою опозиції свідчить або про необізнаність, або про свідоме несприйняття представником чинної влади демократичних стандартів у виборчому процесі, - зазначає керівництво фонду.

УНІАНpowered by lun.ua