Путіна попередили про провокації й попросили змінити пріоритети

П'ятниця, 12 листопада 2004, 12:42
Президента Росії Володимира Путіна попереджають, що проти нього можуть бути організовані провокації від імені громадської кампанії "Пора".

Про це говориться у відкритому листі "Пори" до Путіна, розповсюдженому в п'ятницю у ЗМІ.

Кампанія висловлює стурбованість "активними спробами" втягти Путіна в "брудну політичну гру й провокації, які, на жаль, уже давно стали супутниками виборчого процесу в Україні".

"Пора" відзначає, що багато українців вважають минулий приїзд Путіна в Україну напередодні 1-го туру виборів президента фактом зовнішнього втручання у внутрішньополітичний і, зокрема, виборчий процес.

"Ми оцінюємо цю подію як неадекватний наслідок впливу на Вашу адміністрацію з боку деяких збанкрутілих українських чиновників, які дотепер намагаються подати себе апологетами російських інтересів в Україні й штовхають Вас на ці непродумані кроки", - говориться у зверненні до Путіна.

"Запевняємо Вас, що такі дії не будуть мати жодних позитивних наслідків як для розвитку добросусідських відносин між нашими країнами, їх майбутніми політичними елітами, так і для електоральних перспектив пана Януковича", - відзначають активісти "Пори".

Тому "представники широкого молодіжного руху, представники покоління, що уже незабаром буде визначати політичне майбутнє України", просять Путіна "переглянути модель і пріоритети взаємин з українською політичною елітою на користь прозорих і плюралістичних принципів".

У листі "Пора" також попереджає президента Росії про можливу провокацію проти нього під час візиту в Крим 12-13 листопада.

Кампанія підкреслює, що будь-які незаконні дії, пов'язані з візитом Путіна в Україну, не мають до "Пори" жодного стосунку і "є винятково провокацією, метою якої є довести до краю протистояння в українському суспільстві".

"Ця провокація може стати продовженням цинічної війни режиму Януковича з незалежним молодіжним рухом "Пора", яка розпочалася напередодні вашого попереднього візиту", - говориться в листі.

Читайте також:

Кучма буде говорити з Путіним не про Януковича, а про паровозиpowered by lun.ua