Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко не змушуватиме Януковича вивчати українську мову

П'ятниця, 12 листопада 2004, 13:09
Кандидат Віктор Ющенко обіцяє, що, у випадку обрання його президентом, ніхто нікого не буде примушувати до вивчення української мови, літератури й історії.

Про це Ющенко сказав у п'ятницю на зустрічі із представниками регіональних ЗМІ, відповідаючи на запитання про його мовну політику, зокрема, у Криму.

"Ніколи під тиском українська мова, література й історія вивчатися не будуть", - сказав він, відзначивши, що однією з ознак сучасності є володіння декількома мовами й поважне ставлення до всіх мов.

"Російську мову в Україні необхідно вивчати. Це повинна бути державна програма", - сказав Ющенко.

"Ніколи Ющенко насильно не буде робити будь-що проти російської, української, єврейської і будь-якої іншої мови", - сказав він.

Відповідаючи на питання про подвійне громадянство, кандидат сказав: "Я не є прихильником цієї теми". Він підкреслив, що в цей момент ще не відомо, що може дати цей статус.

"Я прихильник того, щоб ця тема отримала політичну полеміку, щоб ми чітко зважили, що це нам дає - позитив або негатив", - підкреслив кандидат.

Разом з тим він не виключив, що якщо тема подвійного громадянства під час обговорення буде здобувати більше позитиву, він схильний змінити свою позицію. "Якщо буде служити інтересам нації, у мене рука буде піднята", - сказав він.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: