Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

КУЧМА І ПУТІН НЕ ВЗЯЛИ ІЗ СОБОЮ ЯНУКОВИЧА. І образили польського міністра

П'ятниця, 12 листопада 2004, 14:33
Прем'єр Віктор Янукович не супроводжував Леоніда Кучму і Володимира Путіна під час їхніх зустрічей на Кубані і в "Артеку", а тільки взяв участь в офіційній частині.

Зранку Леонід Кучма вилетів у Сімферополь, звідки вертольотом дістався до Краснодарського краю в порт "Кавказ". Там він зустрівся з Путіним, який також прибув у порт з Анапи на власному вертольоті.

Президенти провели коротку зустріч і на поромі "Ейськ" відправилися в Керч. У Керчі президентів зустрічав Янукович.

Після церемонії підписання україно-російських документів президенти на одному вертольоті відбули в Міжнародний дитячий центр "Артек" на зустріч із дітьми з Беслану.

Як передає "Інтерфакс-Україна", президентів проводжав Янукович, який потім з Керчі відправиться з робочою поїздкою в Луганськ.

У Керчі відбулася церемонія підписання угоди про організацію прямого залізнично-поромного сполучення між портами "Крим" і "Кавказ", а також меморандуму про організацію прискореного пасажирського сполучення "Київ-Москва".

Документ про поромну переправу підписали міністр транспорту і зв'язку України Георгій Кирпа і міністр транспорту РФ Ігор Левітін.

На церемонії були присутні Янукович, глави адміністрацій президентів двох країн Віктор Медведчук і Дмитро Медведєв.

Перспективи введення поромної переправи Путін і Кучма обговорили ще на короткій зустрічі в Краснодарському краї.

Путін відзначив, що переправа була створена в 1954 році, однак припинила роботу в 1980-х роках. Кучма у свою чергу сказав, що поновлення роботи поромної переправи, за оцінками фахівців, призведе до економії майже на 30% "через те, що не треба робити гак".

"Це гарний маршрут", - погодився з російським президентом Кучма.

Крім того, Путін відзначив, що відкриття переправи дозволить більш тісно спілкуватися людям з Росії й України. "Це ще одна нитка зв'язку між Росією й Україною", - сказав Путін.

***

Тим часом, за інформацією "Української правди", через від'їзд із Києва Кучми і Януковича стався неприємний інцидент із міністром закордонних справ Польщі Володимиром Цимошевичем.

У програмі візиту, яка була передана від МЗС України полякам, стояли пункти зустрічі з Кучмою і Януковичем. Однак через кілька днів програма була змінена і ці переговори були виключені.

Цимошевич по дорозі в Київ заявив польським журналістам, що "розчарований" цією обставиною.

Зараз Цимошевич, крім того, що є главою МЗС Польщі, також очолює комітет міністрів Ради Європи.

Читайте також:

Путін порадить Януковичу нове гасло і прорив у тил Ющенка

Кучма буде говорити з Путіним не про Януковича, а про паровози

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування