Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

ЯНУКОВИЧ ОРГАНІЗУЄ СТРАЙКИ НА СВОЮ ПІДТРИМКУ. За життя для нього гудітимуть заводські гудки

П'ятниця, 12 листопада 2004, 16:18
Більше 40 провідних підприємств України мають намір провести 13 листопада попереджувальний страйк із припиненням роботи для проведення мітингів протесту.

У цей день о 12.00 на підприємствах будуть включені заводські гудки, повідомляє новостворена ліга керівників промислових підприємств Півдня й Сходу України.

Ця акція повинна продемонструвати "єднання працюючих найбільших промислових підприємств країни на підтримку соціально-економічного курсу Віктора Януковича, привернути увагу суспільства до реальних загроз громадянському миру й стабільності, що виникли в результаті скаженої боротьби за владу й нагнітання погроз із боку команди Віктора Ющенка, які супроводжуються неприпустимим зовнішнім тиском".

"На думку прихильників проведення акції, дії Ющенка і його оточення вже привели до небезпечної нестійкості, непевності в суспільстві й діловому середовищі, до суспільного психозу й ризику насильства. Опозиційна стратегія прямо загрожує підривом передових галузей української економіки - бази процвітання й економічного росту України", - говориться в заяві організаторів акції.

Прихильники проведення акції також вважають, що прихід до влади супротивників Януковича "потягне за собою подальше посилення політичної нестабільності, рух країни назад до зупинки промислових підприємств, ріст безробіття, погіршення інвестиційного клімату й економічної депресії".

"У цьому випадку неминуче заморожування життєво важливих для української економіки відносин з Росією, погіршення ситуації у високотехнологічному та наукомісткому секторах промисловості України", - відзначають організатори акції.

Як очікується, у страйку візьмуть участь близько 45 підприємств, у тому числі Київський завод "Авіант", "Мотор-Січ" (Запоріжжя), суднобудівний завод ім. 61-го комунара (Миколаїв), ХТЗ й "Турбоатом" (Харків), "КрАЗ" (Кременчук), "Криворіжсталь", "Азовсталь", "Запоріжсталь" й інші заводи.

Інтерфакс-Україна


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: