Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Штаб Януковича каже, що за нього гуділи. Бо бояться "перебудови" від Ющенка

Субота, 13 листопада 2004, 17:53
Підприємства південних і східних областей України 13 листопада о 13-00 дали гудок на знак солідарності з політикою, що проводиться Віктором Януковичем.

Про це повідомляє прес-служба штабу Януковича.

"Щоб попередити населення України про загрозу, яку несе в собі команда Ющенка, запорізькі промислові підприємства ВАТ "Запоріжсталь", ВАТ "Мотор Січ", ВАТ "Запоріжкокс" о 13-00 дали попереджувальний гудок", - говориться в повідомлені.

В той же час прес-служба не повідомляє, скільки підприємств підтримали страйк за Януковича. Раніше повідомлялося про 40 підприємств, а сайт "Російського клубу" повідомляв про 50 бажаючих. Як повідомили "Українській правді" в прес-службі іншого кандидата, Віктора Ющенка віж акції за Януковича відмовилося 7 підприємств.

Як повідомлялося, в пятницю відбулася прес-конференція директорів найбільших промислових підприємств країни, на якій було оголошено про створення Промислової ліги "Піденний Схід".

Метою створення Ліги є політична мобілізація населення економічно розвинених областей, перш за все півдня та сходу країни, для підтримки Віктора Януковича, його соціально-економічного курсу та протидії політиці дестабілізації, яку проводить опозиція.

Учасники прес-конференції прийняли звернення до українського народу, яке підписали гендиректор ВАТ "Мотор Січ", гендиректор "Запоріжсталі", гендиректор Нікопольського заводу феросплавів, президент вугільної компанії "Червоноармійська-Східна N1", гендиректор ВАТ "Краснодонвугілля", гендиректор ВАТ "Турбоатом", голова правління ВАТ "Бром".

За їх словами, сформована ситуація нагадує обстановку в роки так званої "перебудови", коли "безвідповідальні політики втягли країну у вир демагогії, розпалили націоналістичний екстремізм, спровокували обвал економіки й, зрештою, розвалили всю країну".

"Нас очікує щось подібне у випадку повернення команди Віктора Ющенко, багато членів якої несуть пряму відповідальність за серйозну шкоду розвитку країни в середині 90-х років. Будуть поставлені під погрозу результати діяльності уряду Януковича, який забезпечив уперше в історії незалежної України стабільно високий економічний ріст і вражаючі успіхи в соціальній сфері", - говориться в заяві.

"Віктор Ющенко несе погрозу погіршення міжнародного становища України, у першу чергу, україно-російських економічних відносин. Сподвижники Ющенко з непримиренною ворожістю ставляться до співробітництва України з Росією й прагнуть не допустити висновку будь-яких угод між нашими країнами, навіть ціною виживання української економіки", - зазначають підписники.

"Під удар може бути поставлене майбутнє нашої країни й у першу чергу - благополуччя промислово розвинених східних і південних областей", - вважають керівники підприємств.

Читайте також:

ЯНУКОВИЧ ОРГАНІЗУЄ СТРАЙКИ НА СВОЮ ПІДТРИМКУ. За життя для нього гудітимуть заводські гудки

Страйк за Януковича проігнорували? Донецьких відправили на мітинг по списку


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування