Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Янукович, Пінчук і водії автобусів отримають польські візи на 5 років

Понеділок, 15 листопада 2004, 09:34
З понеділка польські дипломатичні представництва видаватимуть громадянам України візи терміном до 5 років.

Про це повідомив "Німецькій хвилі" генеральний консул Польщі Сильвестр Шостак.

Візи терміном до 5 років видаватимуть залізничникам, водіям рейсових автобусів, політикам, бізнесменам та офіційним особам. Цілком ймовірно, що довготермінову візу з часом отримуватимуть особи, які мають родичів у Польщі, і зможуть підтвердити це документально, запевняють польські дипломати.

Досі українці отримували однорічні візи терміном перебування в Польщі до ста днів. Окрім нововведень з візами, українська та польська сторони домовилися про цілодобову роботу пішого переходу "Шегині - Медика", повідомили в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України.

Дванадцятигодинний режим роботи не влаштовував обидві сторони, оскільки охочих перейти кордон фактично є удвічі більше, аніж пропускна здатність переходу, а тому постійно виникали чималі черги, пояснюють в регіональному управлінні прикордонслужби.

До того ж, на пропускних пунктах "Краковець-Корчова" та "Ягодин-Дорогуськ" буде відкрито консультаційні пункти, де спільно працюватимуть українські та польські прикордонники. У пунктах інформуватимуть про зміни в законодавствах обох країн та про ситуацію на кордоні.Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування