Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

За стрічки Ющенка ріжуть шини, а олігархи друкують бюлетені за Януковича

Понеділок, 15 листопада 2004, 10:42
Фракція Блоку Юлії Тимошенко наполягає на заслуховуванні в парламенті міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя й голови Центральної виборчої комісії Сергія Ківалова у зв'язку з можливими фальсифікаціями в ході виборчої кампанії.

Про це заявила лідер фракції БЮТ Юлія Тимошенко в понеділок у ході погоджувальної наради керівників фракцій і груп у керівництва парламенту.

За словами Тимошенко, зараз по всій Україні "під керівництвом Білоконя проводиться інструктаж", як працівники міліції повинні діяти, щоб захистити тих, хто буде фальсифікувати результати голосування 21 листопада.

Тимошенко підкреслила, що фракція наполягає на виступі глави МВС у парламенті, оскільки "його підзвітне міністерство втручається у виборчий процес".

Крім того, вона зажадала, щоб у парламенті була заслухана інформація Ківалова у зв'язку з тим, що, за словами лідера БЮТ, у низці регіонів співробітників бюджетних установ змушують брати відкріпні талони для того, щоб вони проголосували кілька разів.

Як заявила Тимошенко, співробітникам підприємств, якими володіють "українські олігархи", видають бюлетені з позначкою навпроти прізвища кандидата в президенти Віктора Януковича для того, щоб у день голосування ці бюлетені вкидалися в урни для голосування, а чисті бюлетені виносилися з дільниць.

"Я хотіла б, щоб ми не робили вигляд, що в Україні все йде нормально", - сказала Тимошенко. Вона також додала, що за вихідні на сотнях машин, на яких були зав'язані жовтогарячі стрічки - символ виборчої кампанії Віктора Ющенка - були розрізані шини.

Другий тур президентських виборів в Україні намічений на 21 листопада.

Інтерфакс-Україна


"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування