Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Поки ЦВК буде рахувати голоси зеків і лікарень, у штаба Януковича вже будуть результати

Вівторок, 16 листопада 2004, 12:49
Штаб Януковича з метою "об’єктивного підрахунку голосів і фіксації порушення виборчого законодавства" 21 листопада проводитиме паралельний підрахунок голосів.

Про це повідомив у вівторок керівник штабу Януковича Сергій Тігіпко.

"Дійсно, після першого туру нас особливо стурбувала ситуація по регіонах, коли голосували не люди, а паспорти. І тому ми серйозно поставимося до паралельного підрахунку, щоб не повторилась ситуація першого туру", - сказав Тігіпко.

Він повідомив, що відповідатиме за паралельний підрахунок голосів член Партії регіонів Валерій Коновалюк.

Сам Коновалюк, презентуючи журналістам центр паралельного підрахунку, який розміщений у великому кінозалі кінотеатру "Зоряний", сказав, що вони використали найсучаснішу інформаційну базу.

"Штаб має сучасну інформаційну базу, відпрацьовану технічно, щоб мати постійний зв'язок з усіма регіонами та представниками", - сказав Коновалюк.

За його словами, люди, які працюватимуть на дільницях, матимуть найсучасніші засоби зв’язку. "Ми маємо багатоканальний зв'язок і 10 телефонних ліній, які будуть працювати в режимі он-лайн", - сказав він.

Штаб планує фіксувати у день виборів явку виборців, порушення законодавства на дільницях, про які повідомлятимуть в режимі реального часу журналістам, а після 20-ої години штаб розпочне паралельний підрахунок голосів та оприлюднюватиме поточні результати.

За словами Коновалюка, оперативні дані про результати виборів штаб Януковича матиме десь опівночі.

Коновалюк не повідомив, скільки спостерігачів працюватимуть на дільницях, та хто це буде. "Я думаю, з 11 мільйонів, які проголосували за Януковича, ми знайдемо добровольців", - сказав він.

Коновалюк також не сказав, скільки коштів і з яких джерел було витрачено на створення системи для паралельного підрахунку голосів.

"Можу сказати тільки одне – це не фінансувалося з грантів, які виділялися урядом США для проведення чесних виборів", - сказав з іронією Коновалюк.

"Я думаю, такі можливості є у нашого кандидата. Оскільки ми оперуємо виключно тими сумами, які, скажемо так, входять у виборчий фонд для забезпечення проведення виборчої кампанії", – сказав він.

Коновалюк висловив впевненість, що вибори будуть виграні Януковичем, однак не став прогнозувати, з яким результатом.

Він також заявив, що їм відомо, що штаб опонента готує провокації, впливає на громадську думку, і тому вони створюють цей центр, щоб дати відкриту інформацію про результати виборів.

Під час презентації центру у великому кінозалі кінотеатру "Зоряний", окрім звичного кіноекрану, журналісти змогли побачити ще два великих монітори, а також близько 30 комп'ютерів із рідкокришталевими екранами.

За ними сиділи молоді люди в хусточках "Наш вибір 2004" та з бейджиками "Я за Януковича". Вони посилено водили мишками та клацали по клавіатурі, хоча при цьому монітор комп'ютера залишався неактивним.

На конференції було багато телекамер, зокрема і декількох російських каналів.

Як відомо, під час першого туру виборів свій паралельний підрахунок голосів проводив штаб Ющенка. Він засвідчив перемогу Ющенка з відривом 1,3%.

Плани штабу Януковича назвати переможця згідно із паралельним підрахунком виглядають дивними. Бо в цей час закінчується підрахунок голосів лише на невеликих дільницях і дільницях закритого типу, які відкривають в лікарнях і тюрмах.

"Українська правда"

Читайте також:

ЮЩЕНКО ЗАВЕРШИВ ПАРАЛЕЛЬНИЙ ПІДРАХУНОК – ВІН ВИГРАВ 1,3%

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування