В МЗС називають агітацію Путіна "культурною поведінкою"

Вівторок, 16 листопада 2004, 14:06
Міністерство закордонних справ заперечує втручання президента Росії Володимира Путіна у внутрішні справи України.

"Ми ні саму поїздку Путіна, ні його коментарі не розглядаємо жодним чином як втручання у внутрішні справи України", - заявив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Маркіян Лубківський.

На його думку, побажання Путіна перемоги Януковичу можна розглядати як "форму етикету", повідомляє "Український вибір.

"Це потрібно розглядати з погляду культури поведінки. Це цілком нормально, що люди, коли зустрічаються, вони один одному бажають успіхів у тих починаннях, які мають... ті, до кого вони звертаються", - сказав Лубківський.

Раніше делегація парламенту Канади висловила стурбованість частими візитами Путіна в Україну під час виборів президента. Канадські сенатори вважають "неприйнятною в демократичних країнах практикою" два візити Путіна до України за останні три тижні.

"Я навіть не можу уявити, щоб американський президент приїхав до Канади під час виборів. А якби він якимось чином натякнув, кого він підтримує, я гарантую, що цей кандидат програв би. Ми також бачимо, що два члени російської Державної Думи агітують за одного із кандидатів. Такого не могло б трапитися в Канаді", цитує сенатора з Канади Дейвіда Сміта "Голос Америки".

У п'ятницю, 12 листопада, Путін прибув у Крим для зустрічі із президентом Леонідом Кучмою, побажав успіхів на виборах Віктору Януковичу.

Путін, прощаючись з Януковичем в Керчі перед відльотом до "Артеку", сказав: "Успіхів вам на виборах".

Путін також відвідував Україну з візитом 26-28 жовтня, щоб взяти участь у заходах, присвячених 60-річчю визволення України від фашистів.

Читайте також:

Путін поцілував Януковичаpowered by lun.ua