Армія не піде на силовий варіант

Вівторок, 16 листопада 2004, 16:23
Міністр оборони України Олександр Кузьмук не вірить у можливість силового варіанту під час 2-го туру виборів президента.

Про це він сказав на брифінгу у вівторок у Львові.

"Я не вірю чуткам про можливість силового варіанта, я вірю в Україну. За 13 років у нас були значно серйозніші передумови для виникнення громадянської війни, ніж на Кавказі або в Югославії, адже в Україні живе більше 100 національностей і багато різних релігійних конфесій. Але цього не сталося, тому я не вірю в те, що силовий варіант взагалі можливий", - заявив він.

Відповідаючи на питання журналістів, Кузьмук підкреслив, що ніяких вказівок своїм підлеглими із приводу того, за кого "потрібно" голосувати, він не давав, і давати не має наміру.

Глава Міноборони перебуває у Львівській області із дводенною робочою поїздкою, що завершиться в середу, передає Інтерфакс-Україна.

Нагадаємо, що про можливість застосування силового варіанта говорили ще до другого туру виборів.

У ніч після першого туру виборів під Центральною виборчою комісією перебували три БТРи, дві водометальні машини, дві машини з потужними прожекторами, а також дві машини з повністю металевим корпусом на базі КАМазу.

Читайте також:

Фоторепортаж з-під стін ЦВК - біотуалети, техніка та "1+1"powered by lun.ua