Янукович і Медведчук шантажують митрополита і готують ходу проти Ющенка?

Вівторок, 16 листопада 2004, 20:09
Віктор Янукович і Віктор Медведчук шантажують главу Української православної церкви Московського патріархату Володимира в зв’язку із виборами.

Як повідомив на брифінгу керівник офісу Ющенка депутат Олег Рибачук, наступного дня після того, як 8 листопада Володимир благословив Ющенка, до митрополита приїхали Янукович, Медведчук і заступник глави адміністрації президента Загородній.

„Вони обізвали владику зрадником”, - сказав Рибачук, пославшись на заяву компетентних джерел.

„Крім того, вони привезли з собою митрополита Донецького і Маріупольського Іларіона. І вони пояснили Володимиру – у разі чого на твоє місце уже є людина”, - також зазначив Рибачук.

Зараз, за словами Рибачука, за кілька днів до виборів проти Ющенка готується провокація за участю церкви – „так званий хресний хід, який організовує УПЦ МП”.

„На цей хід активно запрошують людей. Всі витрати на переїзд обіцяють компенсувати, обіцяють 20 гривень добових. Головне – приїздіть, бо православ’я у небезпеці!”, - зазначив Рибачук.

***

На цьому ж брифінгу Рибачук також підтвердив свою попередню заяву про близьку відставку глави СБУ Ігоря Смешка. За словами Рибачука, на минулих вихідних Смешко „звільнив свій кабінет у СБУ від усіх документів”.

„Однак указ про відставку Смешка все ще не оприлюднюєтся”, - додав Рибачук.

Як відомо, про підготовку відставки Смешка Рибачук заявив в ніч виборів 31 жовтня.

„Українська правда”

Читайте також:

Московський партіархат благословив Ющенка, а потім звинуватив у брудних технологіях

Кучма у понеділок звільнить Смєшка?
powered by lun.ua