Білоконь розповість, хто вбивав Януковича яйцем, а Омельченко – звідки взяв літак

Середа, 17 листопада 2004, 11:43
Народні депутати звернулися з вимогою до Генпрокуратури перевірити джерела фінансування "Російського клубу".

Відповідний запит "нашоукраїнця" Івана Стойка зачитав у середу спікер Верховної ради Володимир Литвин.

Як відомо, згідно з доповідною, переданою джерелами в "Українську правду" віце-президент "Російського клубу" Максим Курочкін начебто є лідером організованих злочинних угруповань: "ізмайлівська бригада" й "міжрегіональна бригада", займався грабунком, здирництвом, брав участь у кримінальних розборках тощо.

Георгій Манчуленко звернувся до міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя та керівника Держохорони з вимогою надати інформацію про розслідування "яєчного теракту" проти прем'єр-міністра Віктора Януковича, вчиненого 24 вересня в Івано-Франківську.

Нардеп Степан Хмара вимагає від Генпрокуратури розібратися з побиттям спецзагоном "Беркут" мітингу під Колпаківським судом в Сумах.

Окрім цього, депутати "Нашої України" направили генеральному прокурору запити про порушення кримінальних справ за фактами кількаразового голосування громадян по відкріпних талонах.

Більше 15 запитів направили, зокрема, Микола Томенко, Микола Катеринчук, Віктор Пинзеник, Роман Зварич та Олександр Зінченко. Кількаразове голосування зафіксоване в основному в південних областях та Києві.

Крім того, Верховна Рада направить прем'єр-міністру Януковичу та міністрові палива й енергетики Сергію Тулубу запит члена фракції БЮТ Михайла Волинця з приводу порушення графіка роботи вугільних підприємств у зв'язку відрядженням шахтарів на мітинги за Януковича.

Також спікер зачитав запит Леоніда Черновецького до мера Києва Олександра Омельченка про начебто нецільове використання коштів Київміськадміністрації на придбання літака.

"Українська правда"
powered by lun.ua