Російські десантники хоч і плутають Януковича і ЯнукЕвича, але вони в шоці

Середа, 17 листопада 2004, 17:54
Група відставних російських військових виступила з критикою підтримки Володимиром Путіним Віктора Януковича.

У середу прес-конференцію в Києві провели люди, які назвалися головою Всеросійських офіцерських зборів Ачаловим і відповідальним секретарем зборів Герасименком.

Вони розповіли, що прибули до України на запрошення „бойових товаришів”, їм дуже сподобалося в Києві, і вони виступили зі звертанням „до військовослужбовців України, всього українського народу”.

Крім двох названих, звертання підписали ще кілька представників Всеросійських офіцерських зборів, а також віце-президент ради десантників Росії.

Зачитуючи звертання, Ачалов двічі назвав Януковича „ЯнукЕвичем”. Після цього він, щоб не помилитися, узагалі пропускав його прізвище в тексті – через що на слух звернення сприймалося досить дивно.

„Росії нав'язало Янукевича оточення Леоніда Кучми, яке знайшло спільну мову з жадібними корумпованими бюрократами Росії. Є дані, що сума угоди склала без малого 300 мільйонів доларів - на ці гроші можна було б побудувати 50 шкіл, повністю відремонтувати 30-40 лікарень”, - сказав він.

„Офіцерський корпус Збройних сил Росії, ветерани Великої вітчизняної війни шоковані діями кримінальних-олігархічних кланів Росії й України, цією нечистоплотною метушнею навколо виборів президента”, - говориться у зверненні.

У ньому також відзначається здивування, чому в Росії Путін бореться з олігархами, а в Україні висловився на підтримку їхнього представника.

У зверненні також „відвертою аферою” назване рішення скасувати реєстрацію протягом 3 днів для громадян України – у той час коли така норма залишається для громадян Росії.

„Ясно, що це чисто пропагандистський крок, і відразу після виборів цинічні бюрократи спрощену реєстрацію для українців скасують”.

Критикуючи Януковича, російські відставні військові „серед мудрих і сильних державних діячів” назвали лідера СПУ Мороза і секретаря Радбезу Радченка.powered by lun.ua