За Януковича знову гуділи. Але про це знає тільки клуб Павловського

Середа, 17 листопада 2004, 18:22
У страйку на підтримку Віктора Януковича в середу взяли участь близько ста тисяч працівників українських промислових підприємств.

Про це повідомляє сайт "Російського клубу" з посиланням на
українські інформаційні агентства. У той же час дотепер жодне інформагентство не повідомляло про ці події.

У той же час у середу підтримку Януковичу і його політиці нібито висловили заводськими гудками "більше ста українських промислових підприємств".

У цьому списку значаться завод "Титан" (Армянськ), "Кримський содовий завод", "Керченський металургійний комбінат, Дніпропетровська дирекція Придніпровської з/д, "ЗАЗ" (Запоріжжя), "Мотор Січ" (Запоріжжя), "Запорізький феросплавний завод", "Запорізький титаномагнієвий комбінат".

Також Януковича, за даними "Російського клубу", підтримали "Запорізький залізорудний комбінат", ж/д станція "Іловайськ" (Донецька область), "Луганськтепловоз", "Первомайскдизельмаш" (Миколаїв), "Заря-Машпроект" (Миколаїв), "Світло шахтаря" (Сумська область), Ізюмський приладобудівний завод, "Херсонський бавовняний комбінат", "Чексіл" і тощо.

Повний список підприємств "Російський клуб" пропонує взяти із сайту "Тиждень".

У його повідомленні відзначається, що ще тиждень тому назад у Промислову Лігу "Південь-Схід" входило всього близько сорока підприємств. А "буквально за кілька днів кількість учасників руху виросла на порядок. До акції приєдналися не тільки робітники сходу й півдня України, але й західноукраїнські заводи й фабрики".

Як відомо, учасники Ліги заявили про підтримку Януковича, відзначивши, що президентом України повинна бути "тільки людина зі Сходу". Вони також заявили, що перемога Ющенка знищить промислові регіони.

Багато хто з директорів, які підтримують зараз Януковича, в 1999 підтримали президента Кучму.

Читайте також:

ЗА ЯНУКОВИЧА БУДУТЬ ГУДІТИ ВЖЕ 400 ПІДПРИЄМСТВ

ЯНУКОВИЧ ОРГАНІЗУЄ СТРАЙКИ НА СВОЮ ПІДТРИМКУ. За життя для нього гудітимуть заводські гудки

Страйк за Януковича проігнорували? Донецьких відправили на мітинг по списку
powered by lun.ua