Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Можливе отруєння Ющенка вивчає група аналітиків із Вірджинії

Четвер, 18 листопада 2004, 10:41
Дослідження причин можливого отруєння Віктора Ющенка проводить "Аналітична група критичних випадків" із штату Вірджинія, США.

Про це повідомив у інтерв’ю "Українській правді" лікар Ющенка з "Рудольфінерхауз" Микола Корпан.

Він підтвердив слова глави слідчої комісії з отруєння Ющенка Сівковича про те, що до Вашингтонського центру отрут ніхто не звертався у цьому питанні.

Натомість спеціалізованою установою на біологічній зброї, до якої лікарі Ющенка звернулися за рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я при ООН, була "Аналітична група критичних випадків".

Корпан сказав, що вони звернулися також до низки інших установ за рекомендацією ВООЗ та посольств західних держав.

Корпан не зміг спрогнозувати, чи будуть відповіді на запити із цих спеціалізованих центрів до закінчення виборів.

"Це справа цих установ, хоча, звичайно, чим швидше – тим краще. Але їм ніхто не ставив завдання внести ясність у цьому питанні до виборів або після виборів. Головне – це об’єктивність дослідження", - сказав Корпан.

Корпан також додав, що віденський інститут інтоксикації та фармакології не виявив ознак отруєння Ющенка. Однак, за словами лікаря, ця установа проводила дослідження лише за основними найпоширенішими групами отрут.

Віденські лікарі звернулися до установ, які спеціалізуються на біологічній зброї, з огляду на атиповість перебігу хвороби Ющенка та болі у спині, які не співвідносилися із захворюванням кишково-шлункового тракту.

"Українська правда"

Читайте також:

Сівкович звинувачує штаб Ющенка у брехні, але про його неотруєння повідомити не може

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування