У США не літатиме не лише Суркіс, але й Медведчук з Білоконем?

Четвер, 18 листопада 2004, 13:43
Глава АП Віктор Медведчук, міністр Микола Білоконь та генпрокурор Геннадій Васильєв потрапили до списку "невиїздників".

Про це в ефірі телеканалу "Ера" заявив довірена особа Віктора Ющенка в загальнодержавному виборчому окрузі Микола Томенко.

За його словами, на Заході з кожним днем збільшується список "невиїздників" з України, передає прес-служба центрального штабу Ющенка.

"Фактично визнання Америкою та ЄС того, що ці люди вчинили кримінальний злочин, збільшується. Ви знаєте про те, що США не пустили Григорія Суркіса, зараз є інформація про генпрокурора Васильєва, якого не пустять в США та ЄС, про міністра оборони Білоконя, про главу АП Медведчука", - сказав Томенко.

"Цей список з кожним днем буде збільшуватися. Вони показують, що бандитів не будуть пускати в цивілізований світ", - наголосив народний депутат.

Він також заявив, що кожного дня менша чи більша політична партія приєднується до опозиції, і мова йде вже про сотні тисяч організацій, які будуть допомагати під час другого туру президентських виборів.

Томенко також зазначив, що російські генерали, які прибули до Києва, здивувалися, що тут говорять про підтримку Росією Віктора Януковича.

"Вони сказали про те, що не знають, хто такий Ющенко, але знають, що ніколи російський генералітет не допустить, щоб Росія підтримала рецедивіста", - зазначив він.powered by lun.ua