Кучма не вірить, що йому закриють візу в США. А Суркісу не варто витрачати гроші на Америку

Четвер, 18 листопада 2004, 15:44
Президент Леонід Кучма не вірить, що Конгрес США може ухвалити закон про санкції проти керівництва України через нечесні вибори.

„Ніяких рішень Конгресу не буде, бо вибори пройдуть 21 листопада, і буде обраний президент України”, - сказав Кучма.

Як відомо, у вересні конгресмен Рорабакер вніс проект закону, за яким Кучма і все вище керівництво України не зможуть отримати візи до США у разі фальсифікації виборів.

На прес-конференції у четвер Кучма сказав, що „в Конгресі сидять серйозні мужі”.

„А те, що конгресмени на підтримку одного з кандидатів викидають у пресу. Якщо те, що в нас викидають як законопроекти, то їх можна викинути (в сміття)”, - додав Кучма.

Кучма також не бачить нічого страшного, що у зв’язку із нечесними виборами, як попередження іншим чиновникам, не видали візу в США Григорію Суркісу.

„Дешевше обійдеться...”, - сказав Кучма. „Нащо зайве їздити?...”

„Я як їду кудись – то намагаюся на другий день повернутися”, - сказав також Кучма.

„Я завжди страждав, що не володію англійською мовою. Для політика такого рівня це колосальний мінус. Буває, переклад некоректний...”, - також почав розмірковувати Кучма.

На момент проведення прес-конференції ще не було відомо, що окрім Суркіса, візи до США у зв’язку із нечесними виборами закрили міністру МВС Білоконю, генпрокурору Васильєву, главі адміністрації президента Медведчуку та зятю Кучми Пінчуку.

„Українська правда”

Читайте також:

ПІНЧУК, МЕДВЕДЧУК, ВАСИЛЬЄВ ТА БІЛОКОНЬ – ПЕРСОНИ НОН-ГРАТА В СШАpowered by lun.ua