Кучма відкрив для себе Януковича. Він називає Ющенка маніпулятором

Четвер, 18 листопада 2004, 16:38
Леонід Кучма вважає, що під час теледебатів переміг український народ, а Ющенко і Янукович по-новому відкрили себе.

„Я дотримуюсь думки, що переміг український народ”, - сказав Кучма.

„Я задоволений, що Янукович переступив образи і пішов на дебати”, - сказав Кучма. „Якщо б не пішов – він би програв. Бо люди хотіли бачити двобій”.

Говорячи про результат дебатів, Кучма сказав: „Я не перший скажу, що відбулося відкриття Януковича. Я його знав як господарника, як голову обладміністрації, як урядовця головного нашого...”

„Він не ліз у велику політику і вагався, і не думав, що піде головним кандидатом від влади”, - додав Кучма.

Зараз же, за словами Кучми, „відбулося відкриття Януковича як політика не регіонального лідера, а як політичного лідера”.

„Ющенка я також заново відкрив. Я побачив його іншим у порівнянні з тим, яким знав на посаді глави НБУ чи прем’єра”, - додав Кучма.

„Напевно, це перегони вплинули... Під час дебатів кудись ділася його об’єктивність. Для чого маніпулювати цифрами?!”

„Якщо б я робив або в мене спитали поради... Віктор Андрійович повинен був подякувати всім урядам, починаючи з уряду Фокіна 1992 року. Подякувати уряду Ющенка і далі всім, і уряду Януковича – за те, що всі разом цеглину за цеглиною складали лєсніцу... Завдяки всім урядам нам вдалося вирватися із прірви”.

„Коли хтось один каже, що він самий-самий – я не погоджуюся з цим”, - також сказав Кучма.

„Віктору Андрійовичу не надо було критикувати з такими помилками уряд Януковича. Скажи: „Ти зробив те, я зробив те, більше не міг в тих умовах. Давайте думати, що буде завтра”, - продовжив критику Кучма.

„Коли роблять заяви: завтра я прийду і будемо жити як в Європі... Господи, ми вже Америку переганяли...”, - додав він.

Кучма також сказав, що дебати були останньою подією, яка вплинула на виборця: „Уже ніякі ці самі... не можуть вплинути на виборця. Остання межа – це дебати”.

„Українська правда”
powered by lun.ua