Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Коновалюк вимагає від Зінченка визнати, що в нього є совість

Четвер, 18 листопада 2004, 16:11
Депутат Валерій Коновалюк (фракція "Регіони України") подав до суду на віце-спікера Олександра Зінченка з вимогою спростувати недостовірну інформацію й відшкодувати моральний збиток, заподіяний її поширенням.

Як повідомляє прес-служба депутата, у позовній заяві, що була спрямована до суду у четвер, відзначається, що спростуванню підлягає розповсюджена Зінченком інформація від 17 листопада.

"Заступник голови Верховної Ради України зазіхнув на мою честь і достоїнство й повинен надіслати мені власноручно підписаний текст спростування", - говориться в заяві.

Коновалюк відзначив, що даний текст повинен бути зачитаний безпосередньо із трибуни парламенту, а також бути розісланим на такі телеканали, як "УТ-1", "Інтер", "1+1", "5 канал", газети "Голос України", "Урядовий Кур'єр", "Вечірні вісті", "Факти", "Сегодня" протягом десяти календарних днів з моменту вступу в силу судового рішення.

Коновалюк уже підготував текст спростування, яке повинен підписати Зінченко, у якому віце-спікер зізнається в тому, що його виступ 17 листопада містив неправдиву інформацію про Коновалюка.

Він спростовує заяву Зінченка й вимагає його визнати помилковим висловлюванням про те, що "Валерій Коновалюк давно зайняв позицію грубого лакейства перед владою й перед Віктором Януковичем".

"У дійсності народний депутат Коновалюк є незалежним політиком, який, здійснюючи свою діяльність, завжди керується винятково власною совістю й законами України", - сказав Коновалюк.

У тексті перераховується ще ряд позицій, які Зінченко повинен визнати помилковими, і вибачитися.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коновалюк судитиметься із Зінченком за лакея і біологічну зброю. Той каже, що "Регіони" не мають права на мораль

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування