Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Ющенко знає про два сценарія влади, щоб не допустити його до влади

П'ятниця, 19 листопада 2004, 12:23
Ющенко прогнозує, що влада вдасться до силового варіанта виборів у другому турі. Про це він заявив на зустрічі із закордонними журналістами сьогодні у Києві.

Він переконаний, що влада має два сценарії проведення і завершення виборчої кампанії, повідомляє прес-служба Ющенка.

Перший, на думку Ющенка – тотальна фальсифікація.

"Однак я вважаю, що такий сюжет не вдасться провести Януковичу і Кучмі. Фальсифікацій не буде достатньо, щоб змінити результати виборів", – переконаний Ющенко.

Тоді, вважає кандидат, залишається інший сценарій.

"Силовий варіант виборів – це оголошення фаворитом виборів Януковича 22 листопада зранку, ще до завершення підрахунку голосів".

На думку Ющенка, "вже о 7-й ранку наступного дня буде оголошено результати виборів на користь Януковича, не зважаючи ні нащо".

Відповідаючи на питання, чи можливе застосування сили з боку влади до його прихильників, Ющенко сказав, що "влада не збиралася і не збирається проводити чесні вибори. Вона вважає, що все вже вирішено. Це принижує 47 мільйонів українців, це принижує 36 мільйонів виборців".

"Мене радує, що 31 жовтня показало, що є мільйони громадян, які є не тільки електоратом, а свідомими громадянами, які готові захищати свою позицію, зазначив Ющенко, і висловив переконання, що перемога буде даватися опозиційним силам "дорогою ціною".

Ющенко розповів закордонним журналістам про методи фальсифікації, які були застосовані у першому турі і дав прогноз, що вони будуть застосовані також і в другому.

Зокрема, він нагадав про три мільйони громадян, які не змогли проголосувати через те, що не були внесені до списків, про так звані "мертві душі", які були включені у списки, а також про маніпуляції з відкріпними талонами.

За його словами, у такий метод було сфальсифіковано близько одного мільйона голосів.

Кандидат закликав кожного громадянина "персонально захистити свій голос".

"З 20-00 прийдіть до своєї виборчої дільниці, щоб переконатися, що Ваш голос і Ваша позиція враховані. Так само ми говоримо і про ТВК".

"Зі свого боку, – пообіцяв Ющенко, – ми також зробимо все можливе для того, щоб захисти голосування".

Ющенко нагадав, що його команда перенесла проведення паралельного підрахунку голосів "з кабінету на Майдан Незалежності".

"В ніч з 21 на 22 листопада всі, хто вийдуть на Майдан Незалежності у Києві, будуть свідками того, як пройшло голосування і які його справжні результати. Після цього підрахунку ми будемо вести себе адекватно до дій влади. Кожна фальсифікація буде адекватно зустрінута".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування