Терьохіну розбили носа, в спостерігача стріляли, а дітей-"фальсифікаторів" заблокували в клубі

17 переглядів
П'ятниця, 19 листопада 2004, 22:23
У Києві на бульварі 40-річчя Жовтня у приміщенні кав'ярні "Геліос", де розташувався центр для підробки виборчих документів, було побито депутата Сергія Терьохіна

За словами депутата Андрія Шкіля, в приміщенні цієї кав'ярні відбувалося фальшування заяв та виборчих бюлетенів, повідомляє прес-служба штаба Ющенка.

"Після отримання цієї інформації народні депутати прибули до кав'ярні з'ясувати ситуацію, проте до приміщення їх не пропустили присутні там молодики кримінальної зовнішності", йдеться у повідомленні прес-служби.

Саме під час інциденту цього молодики побили народного депутата Сергія Терьохіна, ймовірно зламавши йому ніс.

Згідно з повідомленням, на місці був присутній полковник міліції Чепурний, "проте правоохоронці не втручаються, лише спостерігаючи за тим, що відбувається".

"В кав'ярні також заблоковано групу дітей – учнів школи, яка знаходиться неподалік. Одна із учениць по мобільному повідомила про це свого батька. Дівчина стверджує, що їх намагаються труїти газом", йдеться у повідомленні.

Андрій Шкіль припускає, що молодики вчинили цю провокацію, щоб звинуватити в ній народних депутатів "Нашої України".

За даними прес-служби, кав'ярня належить депутату райради Коваленку, якого намагаються знайти.

Як повідомила УП журналістка 5 каналу з місця подій, депутати вже давно намагалися відслідкувати тих, хто займається фальсифікаціями. На цей раз їм повідомили, що авторів фальсифікацій можна знайти у кафе-клубі "Геліос" на бульварі 40-річчя Жовтня, 108.

Спочатку на місце прибули депутати Андрій Шкіль і Сергій Терьохін. За ними через деякий час приїхали Роман Безсмертний і Давід Жванія. Депутати спробували пройти всередину приміщення, але спочатку їм перегородила вхід охорона. В результаті бійки Сергію Терьохіну розбили носа.

Через деякий час всередені приміщення були чутні постріли. Журналістка 5 каналу не змогла підтвердити інформацію про якогось міжнародного спостерігача від ООН, який начебто постраждав під час пострілів. (На сайті ЦВК немає данних про зареєстрованих спостерігачей від цієї організації –УП).

На місті подій почала працювати міліція, прибув заступник міністра внутрішніх справ Олександр Міленін. Міліція не впускає і не випускає нікого до приміщення, посилаючись на слідчі дії. З тієї ж причини міліція не дає жодних коментарів.

За даними кореспондента 5 каналу, у приміщенні кафе знаходяться до 40 молодих людей віком з 15 до 22 років.

Двум дівчинам вдалося вийти. Як повідомила журналістам одна з дівчин, їх найняли для "письмових робіт" за 150 гривень на день. Вона зізналася, що не розуміє в чому саме є її робота, однак повідомила, що підписувала скаргу з проханням визнати вибори на одній з дільниць недійсними.

Інша дівчина повідомила, що написала прохання про голосування вдома від імені якоїсь бабці.

Через деякий час до клубу прибув депутат від СДПУ(О) Нестор Шуфрич. Він заявив, що приїхав, щоб "захистити жінок, яких б'ють".

Однак він і депутати-нашоукраїнці, за виключенням Сергія Терьохіна, поїхали.


Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua