Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

АНТИЮЩЕНКІВСЬКІ РОЛИКИ МІСТЯТЬ 25 КАДР З БОМБОЮ. Інтер і УТ-1 не дали ефір

Субота, 20 листопада 2004, 14:17
Канали „Інтер” і УТ-1 не виконали рішення суду про надання у п’ятницю ефіру Віктору Ющенку для спростування роликів на тему громадянської війни і фашизму.

Як відомо, за рішенням Шевченківського суду Києва наданий Ющенком відеоматеріал для спростування УТ-1 мав би оприлюднити о 22:08, а "Інтер" – о 23:50.

Речник Ющенка Ірина Геращенко повідомила „Українській правді”, що на обидва канали були передані відеокасети з відповідними роликами спростування, однак в ефірі вони так і не з’явилися.

Адвокат з боку Ющенка Микола Полудьонний у зв’язку із цим нагадав про статтю Кримінального кодексу „умисне ухилення від виконання рішення суду”. Він ініціюватиме відкриття кримінальних справ після виборів президента.

Полудьонний зазначив, що в рішення Шевченківського суду про надання ефіру Ющенку містило норму про „негайне виконання”.

Канали подали апеляцію в Апеляційний суд Києва. Однак на момент, коли ролики Ющенка мали бути в ефірі, той не виніс рішення і в силі залишався вердикт Шевченківського суду про надання Ющенку часу для спростування.

Пізно ввечері Апеляційний суд також виніс рішення на користь Ющенка, однак його спростування так і не пішло на каналах.

Як відомо, раніше канал ICTV також не виконав рішення суду про надання 90 хвилин ефіру Ющенку для спростування програми Кисельова про отруєння лідера „Нашої України”.

Тим часом, як з’ясував „5 канал”, у антиющенківських роликах, які крутив УТ-1 та „Інтер”, застосовано технологію 25-го кадру.

„Це є намагання донести до глядача приховану інформацію, зміст якої можуть оцінити лише фахівці”, - зазначив „5 канал”.

„Дуже важливу роль відіграє кольорова гама 25-го кадру, образи, які діють на підсвідомість. Так, у першому мікроплані фігурує незрозуміла композиція чорно-червоної гами, у другому - боєголовки чи бойові ракети”, - повідомляє „5 канал”.

Зображення 25 кадру можна подивится на сайті „5 каналу”.

„Українська правда”

Читайте також:

Ющенко спростовуватиме Кобзона о 22:08 та 23:50

Війна проти Ющенка. План розміщення "чорнухи"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування