Голоси за Януковича купують за горілку, а у Львові і Сумах громитимуть дільниці

Неділя, 21 листопада 2004, 15:58
У Сумській області виявлено факт вкидання бюлетенів на підтримку Віктора Януковича.

Факт вкидання бюлетенів до виборчої скриньки було зафіксовано на дільниці міста Білопілля (ТВО №161, дільниця №5).

Під час вкидання член ДВК від Януковича, головний лікар Центральної районної лікарні Андрій Хом’як прикривав собою скриньку. Потім член ДВК від Волги Олександр Бабченко підійшов до скриньки, підняв її і розтряс бюлетені, щоб вони не лежали у скриньці пачкою, повідомляє комітет виборців.

Журналісту газети "Твоє право" Олексію Усенку, який зафіксував цей факт, погрожують три журналіста журналу облдержадміністрації "Площа незалежності, 2".

В той же час у територіальному виборчому окрузі №127, місто Скола міжнародні спостерігачі виявили 150 бюлетенів, які мають позначки напроти прізвища кандидата Януковича. Дільнична комісія визнала ці бюлетені недійсними.

А в Київському окрузі №219 на дільницю №49 члени комісії вимагають від виборців вкидати бюлетені в окремі скриньки окремо за Ющенка, окремо за Януковича.

Водночас, у Луганську на дільниці №65 округу №105 співробітники компанії "Луга-Нова", що виробляє горілку, безкоштовно розливають свою продукцію виборцям і закликають голосувати за кандидата від влади. На дільниці утворилася черга зі спраглих виборців, повідомляє прес-служба штабу Ющенка.

У Луганську також скоєно розбійницький напад на обласний штаб Віктора Ющенка.

За словами очевидців, до будівлі штабу під’їхали машини с донецькими номерами. З автомобілів вийшли бритоголові молодики – із залізними прутами в руках – і рушили до приміщення штабу.

У сутичці із бандитами серйозні черепно-мозкові травми отримали два охоронці, працівники охоронної фірми "Тигр". Двох із молодиків вдалося затримати. Наразі з’ясовуються подробиці того, що сталося, повідомляє прес-служба штабу Ющенка.

Водночас 160 окрузі на дільниці №99 міста Суми журналістом "Точки зору" випадково почуто розмову члена ДВК і спостерігача від Януковича, у якій звучало, що на дільницю буде вчинено напад у період між 19:00 і 20:00.

Інформація, що на цю дільницю планується напад у день другого туру голосування, звучала і раніше, повідомляє КВУ.

Також у Львівському окрузі №120 у районі дільниці №35 мешканці будинків випадково почули розмову, в якій молоді люди "характерної зовнішності" домовлялися з безробітними мешканцями про викрадення бюлетенів з дільниці за винагороду, зазначає комітет виборців.

Як повідомляє регіональний штаб Ющенка, в Академії Державного Управління при Президентові України, що в Брюховичах "на цей час зосереджено близько 2 тис. бойовиків, які чекають на наказ про скоєння безчинства у Львові".


Усі новини...