Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко впевнена, що до 24:00 ночі оголосять легітимного президента

Неділя, 21 листопада 2004, 17:45
Співголова коаліції "Сила народу" Юлія Тимошенко заявляє, що уже до 12 години ночі Україна отримає нового легітимного президента.

"Я маю достовірні дані екзит-полів і хочу вам сказати – у нас є всі підстави для оптимізму. На жаль, я не можу вам зараз оголосити цю інформацію, але почекайте до 20 години. Я переконана, що уже до 24.00 ми матимемо нового легітимного президента", - заявила вона.

Юлія Тимошенко також повідомила, що має достовірну інформацію, згідно з якою Янукович зараз виграє лише у чотирьох областях, а в Донецькій та Луганській областях наші справжні результати не гірші, ніж у Харківській у першому турі.

Співголова коаліції "Сила народу" наголосила, що штаб має чотири конкретні сценарії дій в залежності від результатів виборів, передає прес-служба центрального штабу Ющенка.

"Однак, я сподіваюся, що ми станемо свідками першого і найоптимальнішого для всіх – це визнання беззаперечної перемоги України в цих виборах і оголошення перемоги легітимним шляхом", - додала вона.

Ці вибори кардинально відрізняються від усіх попередніх тим, що відбулося унікальне єднання людей і піднесення духу", - Тимошенко. За її словами, попри величезний тиск з боку влади, люди на місцях почали виявляти приклади "масового героїзму".

"У мене є тисячі повідомлень про те, що лікарі у відповідь на вимогу головлікаря про здачу відкріпного талону клали на стіл заяву про звільнення. У нас є сотні відеозвернень, коли військові і міліціонери, причому досить високопоставлені, біля прапора України обіцяють ніколи не йти проти свого народу", - повідомила Тимошенко.

Нам стало відомо, що прості люди біля Дніпропетровська спорудили барикади і чергували на дорозі, щоб перегородити шлях і не пустити в місто "карусельників" із Донецька та Луганська. Народний спротив досяг такого рівня, що його уже не зламати ніякими силовими варіантами", - додала вона.

Юлія Тимошенко розповіла, що на дільниці один громадянин показав їй зіпсований ним бюлетень, пояснивши, що йому видали бюлетень з позначкою за Януковича, і він просто в такий спосіб "підкоригував" документ.

За словами народного депутата, своє волевиявлення сьогодні демонструють навіть діти: один дев’ятирічний школяр, батьки якого за гроші повісили на балконі банер Януковича, на знак протесту намалював і повісив на дверях своєї кімнати табличку "Ющенко – ТАК!".

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування