Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Гавриш ображається, що Ківалов про щось розмовляв з Катеринчуком

Понеділок, 22 листопада 2004, 02:09
Степан Гавриш вважає, що заяви представників коаліції "Сила народу" у ЦВК підтверджують оприлюднений ним силовий сценарій захоплення влади з боку опозиції. Про це він повідомив у прямому ефірі на "5-му каналі" вночі. Наразі, за словами Гавриша, голова ЦВК наодинці зустрічається з уповноваженим представником Ющенка Миколою Катеринчуком.

Представник Януковича повідомив, що приїхав до ЦВК, отримавши інформацію про те, що "Віктор Андрійович Ющенко разом із групою народних депутатів вривається в кабінет голови (ЦВК-УП)". Оскільки Сергій Ківалов попередив, що " може прийняти" Ющенка лише у присутності іншого кандидата чи його уповноважених представників, Гавриш вирішив повернутися.

За словами народного депутата, на момент його приїзду до ЦВК, Ющенко "вже мав довготривалу розмову з головою (ЦВК) один на один". Крім того, як повідомив Гавриш, в кабінеті Ківалова також знаходився довірена особа Ющенка Микола Катеринчук - "він мав перед собою блакнот з якимось записами".

"Голова ЦВК скористався телефонною розмовою і попросив нас вийти у приймальню. Ми вийшли. А потім він запросив одного Катеринчука. Вони зараз ведуть там переговори. Про що – я не знаю". На момент ефіру, за оцінками Гавриша, Катеринчук знаходився в кабінеті близько 10 хвилин.

Гавриш вважає, що Ківалов "в такій ситуації взагалі не може зустрічатися з представниками політичних опонентів один на один. Це має бути зустріч у форматі представників двох команд – тоді є підстави говорити про неупередженість".

На думку Гавриша, заяви опозиції, що були оголошені в приміщенні ЦВК, - "цілком відповідають тому плану, який я оголосив" раніше у неділю. За словами уповноваженого представника Януковича, заклики " вийти на вулицю та встановити результати виборів" є "неконституційними і є силовим сценарієм захоплення влади в Україні".

"Українська правда"

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...
Реклама: