Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Тимошенко: З шостої години ранку почалася мобіліцізація людей по всій Україні

Понеділок, 22 листопада 2004, 12:50
Виступ Юлії Тимошенко на мітингу в Києві 22 листопада

Рідні мої! Наша перемога залежить від героїзму кожної окремої людини. Залежить від того, скільки людей з усієї України приїде сьогодні до Києва. Залежить від того, наскільки в кожного з нас вистачить мужності протриматися в наметах, протриматися на площах, дати сигнали всім своїм друзям, всім своїм знайомим.

Як я і обіцяла, зараз на цій площі знаходиться і моя донька, вся моя родина. Тому що я знаю, що сьогодні всі, від дітей до дорослих, від офіцерів і політиків до вчителів і лікарів мусять встати на захист України.

Я хочу запитати у вас, чи зможемо ми з вами утримати перемогу?!

Відповідь мітингу: Так!!!

Я знаю, що це так! Я хочу запитати у вас, чи розумієте ви, що з цієї площі не може піти жодна людина інакше, тільки як переможцем?

- Так!!!

Я хочу, щоб ви знали, що з шостої години ранку почалася мобіліцізація людей по всій Україні. Сьогодні з кожної області ідуть люди вам на підтримку. І сьогодні ми починаємо з вами переможну ходу!

І я хочу, щоб ви знали думку політиків, думку великих митців, які зараз стоять на цій сцені – співаки, спортсмени – це найкраща еліта України як на площі, так і на трибуні. Я хочу, щоб ви знали: поки ми не отримаємо перемогу, ми не відійдемо ні кроку назад.

Немає ніяких переговорів з цими кримінальними авторитетами! Немає ніякого прощення за те, що вони зруйнували вибір України. І я знаю: перший раз за тринадцять років ми не підемо з Києва без перемоги. Це так?

- Так!!!

Зараз ми з вами робимо абсолютно практичні дії, тому що ми з вами стали народною армією. Армією, яка нездоланна. Ми, перше: зараз по всьому Києву розбиваємо намети.

В наметах ми робимо все для того, щоб люди мали можливість протриматися: я прошу і звертаюся до киян. Від киян перші дві доби залежить дуже багато. Я прошу, щоб саме кияни, які дали майже 80% голосів за Ющенка, зараз зупинили навчання і роботу. Тому що як можна навчатися і працювати в країні, яку хочуть зґвалтувати! Я знаю, що ми зараз звернемося до студентів, які перші мусять припинити навчання і оголосити страйки.

Я хочу, щоб ви знали: студентські страйки підуть по всій Україні!

Безумовно, у нас є олігархічні підприємства, де народу буде дуже важко повстати проти цих практично узурпаторів. Але ж всі підприємства, які можуть, всі установи, які можуть, повинні почати всенародний страйк. У нас іншого шляху немає.

І якщо ця банда, яка осіла в кабінетах, не буде діяти так, як ми вимагаємо, ми дійдемо до того, що будемо перекривати залізниці, дороги і аеропорти. Але ми не здамо владу!

Відповідь мітингуючих: Ющенко! Ющенко! Ющенко!

Сьогодні у нас з вами є надія, що хоча б один державний орган в Україні залишиться легітимним і дієвим – це Верховна Рада. І сьогодні ми спробуємо так, щоб Верховна Рада створила більшість, яка могла б на цей кризовий момент взяти владу в свої руки. Але може статися таке, що Верховна Рада – ви знаєте, яка вона у нас є – не набере відповідної кількості голосів. І тоді єдиною легітимною владою в Україні буде народ України і більше ніхто.

Ми будемо з вами рухатися двома шляхами.

Перший шлях – це накопичувати у Києві людей, розбивати намети і вимагати від влади конкретних дій по визнанню Віктора Андрійовича Ющенка президентом України.

А другий шлях – це шлях, коли ми через суди, українські і міжнародні, спробуємо відновити справжній легітимний результат виборів. Обидва шляхи будуть іти паралельно. Але не зважаючи на те, що ця банда буде робити з правовим шляхом, народ скаже своє слово.

Я не вірю в те, що, як сказав Кучма, у нас не народилося української нації. Я хочу запитати: ми з вами є?

- Є!

Значить, перемога теж буде з нами! Я вірю в вас, всі політики, які присутні зараз, вірять в вас!

Я прошу киян: приносьте їжу, приносьте теплий одяг, беріть до себе додому на відпочинок тих, хто приїде з регіонів. Підтримайте сьогодні рух народу України. Я знаю, що кияни – це найкраща, найінтелектуальніша, найактивніша частина, яка може задати тон всій Україні. Це так?

- Так!!!

Тому зразу як закінчиться мітинг, щоб ви знали – ніхто не йде відпочивати. Політики – ідуть робити всі необхідні кроки, щоб вам прокласти шлях до перемоги.

А ви – розбиваєте наметові містечка. Кожен з вас приводить не менше десяти людей. І наша величезна громада до вечора, до 16 годин, коли ми вимагатимемо зібрання Верховної Ради, мусить складати не десятки тисяч, а мільйони людей!

Донесіть цю інформацію до кожного киянина: хай всі ідуть сюди! Не час зараз працювати – час захищати Україну! І ми не можемо зрадити цьому обов’язку.

І тому постійно біля вас будуть знаходитися організатори наметового містечка. Постійно до вас буде іти з усіх мікрофонів інформація, що відбувається у ЦВК, у Верховній Раді, в адміністрації президента.

Але ж робимо свою справу і налаштовуємося не на годину, а на тривалі дні облоги цієї влади! І на справжні, впевнені – не буду далі казати які – дії.

Я знаю, що перемога буде з нами!

Слава вам! Слава Україні! Слава Віктору Ющенку – народному президенту України!


Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
09:09
Придатний чи непридатний? Як лікарі під час ВЛК ігнорують хвороби і до чого це призводить на полі бою
09:02
фото, відео Горіла конюшня, пошкоджені промислова будівля і 5 авто – наслідки російського удару по Харкову
09:01
Вбив і з'їв рідкісного птаха у гонитві за 500 тис. доларів: у Новій Зеландії виник скандал на зйомках шоу
09:00
футболЗбірна Іраку — збірна України: анонс матчу на Олімпійських іграх-2024
08:58
На румунському боці Дунаю оголошували повітряну тривогу через атаку РФ на українські порти
08:55
У протиповітряному бою 24 липня ППО знищила 17 із 23 ворожих "Шахедів"
08:47
футболБражко про гру з "Партизаном": Ми з сербами навіть не хотіли говорити, все показали на полі
08:35
ЗМІ: У Парижі затримали росіянина, що міг готувати неприємності під час Олімпіади
08:31
Росіяни влаштували навалу штурмів на Покровському напрямку: на фронті понад 150 боєзіткнень
08:23
фото Окупанти атакували "Шахедами" Ізмаїл – пошкодили портову інфраструктуру і будинок: 3 поранених
Усі новини...
Реклама: