Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Вибори відбулися недемократично - КВУ

Понеділок, 22 листопада 2004, 14:05
Комітет виборців України вважає вибори президента недемократичними.

Про це сказали журналістам представники комітету, передає Український вибір.

За їхніми словами, кількість і серйозність порушень під час голосування й підрахунку голосів була безпрецедентною для загальнодержавних українських виборів, і вибори 21 листопада назавжди залишаться чорною плямою на репутації України як демократичної держави.

Найбільшими порушеннями, які можуть серйозно вплинути на результат виборів, стали: масове голосування організованих виборців за відкріпними посвідченнями, нетипово високий відсоток виборців, які проголосували за місцем проживання.

Серед таких порушень Комітет також відзначає нетрадиційно високу явку виборців у східних областях, кримінальне втручання у виборчий процес, що супроводжувався фактами насильства проти спостерігачів, журналістів і погромами на окремих дільницях.

Спостерігачі Комітету зазначають, що найбільша кількість порушень зафіксована в Донецькій, Кіровоградській, Луганській, Полтавській, Сумській і Черкаській областях.

На думку Комітету виборців, кількість зафіксованих порушень - підстава для оскарження результатів виборів на багатьох дільницях.

За даними ЦВК, в Донецькій області Янукович отримав 96,20%, в Луганській – 92,72%; в Кіровоградській Ющенко лише 51,93%, в Полтавській – Ющенко отримав перемогу лише з 60,86%, в Сумській – у Ющенка 69,16%, в Черкаській – лише 71,93% на користь Ющенка, станом на 14:16 понеділка.

Також існує ймовірність, що на значній кількості дільниць результати виборів будуть визнані недійсними.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування