НАМЕТИ НА МАЙДАНІ. Фоторепортаж

Понеділок, 22 листопада 2004, 15:09
Зараз на Майдані Незалежності зібралося 100 тисяч осіб. Почали прибувати люди з регіонів.

По вулиці Хрещатик включно до майдану Незалежності активістами організації "Пора" на 14:00 дня було поставлено 136 наметів, які розбиті на два табори.

Перший розпочинається від перехрестя вулиці Прорізна й продовжується до Пасажу. Намети поставлені квадратом.

У першому наметовому містечку 112 наметів і їх продовжують ставити й надалі. Люди, які знаходяться в наметах - це переважно молодь до 25 років, повідомляє кореспондент "УП".

 
 
Друге наметове містечко розпочинається від перехрестя вулиці Городецької, де вже було поставлено 24 намети. Більшість наметів розраховані на двох осіб.

Попереду двох наметових містечок стоять збиті навхрест з дерев'яних дошок перепони. Самі ж намети охороняються зі всіх боків молодими людьми, які не пропускають сторонніх. Міліції поблизу учасників акції не помітно. 
 
За словами активістів "Пори", вони будуть стояти до останнього поки діюча влада не визнає перемогу Віктора Ющенка.

Утім, про детальний план дій учасників наметового містечка наразі невідомо. За їх словами, нині головне завдання розбити наметове містечко.

Запланованої кількості наметів в "Пори" немає. "Скільки людей матимуть намір підтримати їх, стільки й буде поставлено наметів", відповідають активісти організації.

Ближче до 16:00 години в наметові містечка буде доставлено польові кухні, які будуть забезпечувати учасників акції гарячою їжею. Також на автомобілі ЗІЛ було підвезено пакети для тих людей, які будуть залишатися в наметах весь цей час. В ці пакети входять: теплі в'язані шапки, светри, рукавиці, лазерні указки та противогази.

Як нагадало в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" поінформоване джерело у правоохоронних органах, відповідно до рішення Шевченківського суду, проїжджа частина Хрещатик буде перекрита до 24.00 понеділка.

 
 
Подальша доля наметового містечка буде залежатиме від рішення того ж суду, вважає він.

***

Тим часом, на деяких вулицях і провулках, що прилягають до Центвиборчкому,
стоять десятки автобусів з людьми з іногородніми номерами.

 
 
Біля деяких автобусів видно їхніх пасажиів, які намагаються зігрітися, закутавшись у біло-блакитні прапори виборчої кампанії Януковича.

На київських дорогах у понеділок чергує значна кількість співробітників Державтоінспекції.

Тим часом, як стало відомо, колектив Києво-Могилянської академії ухвалив рішення викладачів і студентів оголосили страйк.

 
Мітинг у Львові
 
***
Майже 50 тисяч львів'ян вийшли в понеділок на мітинг у центрі міста на підтримку Ющенка.

Люди заповнили площу настільки, що на центральній вулиці й площі Свободи було зупинено рух - люди стоять не тільки на площі біля пам'ятника, але й на прилеглих вулицях.

Учасники акції розтяглися від оперного театру до пам'ятника Міцкевича по центральній вулиці проспект Свободи.

Люди тримають у руках українські прапори й символіку В. Ющенко, транспаранти із зображенням кандидата й написами "Так, Ющенко!", скандують "Ющенко!".

Мітинг проходить без інцидентів, багато хто прийшли із дітьми, тримають їх на плечах. Діти тримають у руках прапорці й жовтогарячі кульки.

 
Мітинг в Тернополі
 
***

Мітинги н підтримку Ющенка відбулися в багатьох містах України. Багатотисячні мітинги на підтримку Віктора Ющенка, крім Києва пройшли в понеділок у Хмельницькому, Луцьку, Львові і Тернополі, Сумах, Харкові, Вінниці.

Читайте також По всій Україні люди вишли на вулицю

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування