Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

По всій Україні люди вишли на вулицю

Понеділок, 22 листопада 2004, 17:11
У багатьох містах України в понеділок проходять мітинги на підтримку Віктора Ющенка й Віктора Януковича.

Багатотисячні мітинги на підтримку Віктора Ющенка, крім Києва пройшли в понеділок у Хмельницькому, Луцьку, Львові і Тернополі.

У той же час за повідомленням агентства РІАНовости у центрі міста Харкова на площі Свободи відбувся мітинг на підтримку Януковича, котрого агентство називає "новим президентом України".

В акції взяли участь близько 50 тисяч осіб, переважно молодь і держслужбовці.

Виступаючі на мітингу поздоровили харків'ян "з перемогою Віктора Януковича" і закликали опозицію погодитися з результатами виборів з такими, які вони є.

На мітингу виступили народні депутати України, губернатор Харківської області Євген Кушнарьов, міський голова Володимир Шумілкин, місцеві політики.

Як передає кореспондент УП з Харкова, багатьох харків'ян на мітинг збирали силою. Під погрозою звільнення.

На мітингу, що почався о 16.00 у Донецьку, прийнято резолюцію про підтримку Віктора Януковича. "Ми підтримуємо обраного легітимного президента й висловлюємо рішучий протест проти спроб політичних невдах взяти реванш і дестабілізувати ситуацію в країні", - говориться в резолюції.

У Донецьку зібралося близько 30 тисяч осіб. У руках у людей прапори України, плакати з написами "Віктор Янукович - новий президент". Мітинги на підтримку Януковича пройшли також у Запоріжжі й Дніпропетровську.

За даними Інтерфакс-Україна, у Дніпропетровську також пройшов мітинг на підтримку кандидата на посаду президента Віктора Ющенка.

Колона з більш ніж двома тисячами прихильників Ющенка пройшла центральним проспектом Дніпропетровська в напрямку площі імені Леніна. Учасники акції скандують "Ющенко!", тримають жовтогарячі прапори, більшість - з жовтогарячими стрічками на одязі.

Рух автотранспорту на проспекті майже заблоковано.

Як повідомили в обласному штабі Ющенка, мітинг почався стихійно, проведення масових акцій не передбачалося. Число учасників постійно збільшується.

Серед мітингуючих багато студентів і молоді. Учасники акції заявляють, що значна частина прихильників Ющенка стихійно вирішила проводити мітинг доти, поки не будуть переглянуті результати голосування.

У вівторок студенти, що підтримують Ющенко, мають намір почати безстроковий страйк і не виходити на навчання.

Під час акції правопорядок охороняють співробітники міліції, які не втручаються в те, що відбувається.

У той же час, прихильники Віктора Януковича організували феєрверк на знак його перемоги.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування