Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Рада Європи закликає українську владу оголосити чесний результат виборів

Вівторок, 23 листопада 2004, 15:32
Голова Комітету Міністрів Ради Європи Влодзімер Чімошевіч, президент Парламентської асамблеї РЄ Пітер Шідер та Генеральний Секретар РЄ Террі Девіс висловлюють свою глибоку стурбованість порушеннями, що мали місце під час президентських виборів в Україні.

Про це йдеться у заяві Ради Європи з приводу президентських виборів в Україні.

"Ці порушення суттєво збільшились у другому турі голосування, що було підтверджено численними незалежними спостерігачами, та істотно підвищили ймовірність гострої політичної кризи в Україні, оскільки багато українців не прийняли результати, оголошені Центральною виборчою комісією", йдеться у заяві.

Рада Європи також дає високу оцінку зрілості, продемонстрованій українцями під час першого та другого турів президентських виборів – зрілість, що підтверджується високою явкою виборців. Українське суспільство ясно довело свою відданість принципам демократії.

Рада Європи закликає всі політичні сили в Україні утриматись від застосування сили у цій кризовій ситуації.

Рада Європи також наголошує, що необхідно дотримуватись положень Конституції, провести, разом з ОБСЄ, спільний перегляд виборів та оголосити чесний результат виборів.

Недотримання демократичних принципів буде зустрінуто однозначним спротивом міжнародної громадської думки та більшістю українського суспільтсва. Це втягне країну в політичну та соціальну кризу, а також віддалить Україну на шляху до європейських цінностей та принципів.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування